Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomysły na konkursy.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Pomysły na konkursy. Empty
PisanieTemat: Pomysły na konkursy.   Pomysły na konkursy. EmptyPon Lis 04, 2013 8:32 am

Dobra, nie chce mi się robić nagłówka. W tym temacie możecie dzielić się swoimi pomysłami na konkursy. Nieważne czy będą to plebiscyty, jakieś konkursy graficzne i literackie czy jeszcze inne gady, jak to mawiała moja nauczycielka matmy z gimnazjum. Jeśli masz jakiś pomysł, to po prostu wal śmiało. Nie będziemy gryźć. Może nawet się ucieszymy. ~

Ogólnie Drey vel Żul w Taxi napisała mi wczoraj, że fajnie byłoby, gdyby na Rathelonie zorganizowano plebiscyt. No wiem, że byłoby fajnie. Już Shet wcześniej mi o tym mówiła, nawet sam o tym myślałem. Rzecz w tym, że żeby zorganizować plebiscyt potrzebne nam są tytuły. Przy czym dobrze byłoby, gdyby te tytuły nie zawierały mdłych określeń typu „najlepsze”, „najładniejsze” i w ogóle „naj”, a żeby były bardziej wymyślne. Tak, że tworząc temat z plebiscytem musiałbym poniżej opisać czego dotyczy dana konkurencja. Także, jeżeli chcielibyście coś takiego, to możecie spokojnie rzucać propozycjami. Dobrze byłoby też zaznaczyć, czy tytuł miałby dotyczyć postaci czy użytkownika, jako osoby siedzącej przed komputerem. No. Sam też postaram się coś wymyślić.
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon
Przybysz

Rocket Raccoon


Liczba postów : 78
Dołączył : 20/09/2013

Godność : Em... Ten... Jak się nazywam? No... Feliks! Tak, Feliks... Nazwisko? Huh? No... To podchwytliwe pytanie?
Wiek : Wiek? No, wydaje mi się, że mamy XXI wiek... Co nie? A! O to chodzi... No więc... Ten... Koło dwudziestu? Chyba... Nie wiem.
Zawód : Słyszałeś o tym cholernym kieszonkowcu? Ponoć jest ich kilku. Już zajebali mi portfel i łańcuszek dla żony.
Orientacja : Eh? Co? Ja... Co to miłość? - czyli potencjalnie aseksualny, ale cholera go tam wie jak jest naprawdę.
Wzrost i waga : 160/47
Znaki szczególne : Cholernie dziwny, mega trudno jest z nim normalnie porozmawiać lub czegoś się dowiedzieć. Ma heterochromię centralną (brązowo-niebiesko-zielone oczy), bardzo często nosi maskę szopa, która jest super zajebista i wy takiej nie macie!
Aktualny ubiór : Szara koszulka z czarnym napisem "Sludge Factory", czarna bluza, ciemnoszare spodnie, wciśnięte w 25-dziurkowe glany, czarna czapka-skarpeta na głowie.
Ekwipunek : Telefon, portfel, scyzoryk szwajcarski, nóż motylkowy i... krem do rąk.
Obrażenia : Myślenie w toku.

Pomysły na konkursy. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na konkursy.   Pomysły na konkursy. EmptyPon Lis 04, 2013 3:35 pm

Yeee! >3< Plebiscyt! Żule w Taxi lubią plebiscyty! Wszyscy lubią! Prawda, wszyscy? ...Okay.
W każdym razie... Mam parę pomysłów na tytuły, ne. Są jakieś beznadziejne i w ogóle, ale dobra tam.

x Jestę artystę - Czyli jak sama nazwa wskazuje - najbardziej utalentowana osóbka pod względem artystycznym. Rysuje, maluje i w ogóle.
x Arystokrata - Postać, która jest najbardziej wyrafinowana oraz kulturalna, gdy wokół sami przestępcy, chamy i prostaki.
x Chuck Norris - Well... Najbardziej koksiarska postać. Najlepsza w walkach i takie tam.
x Forever Alone - Postać, która lubi i preferuje samotność. Nie lubi pracy w grupach, jest takim typowym samotnikiem.
x Człowiek-Skurwiel - Coby Nori też dostał jakiś tytuł. xD Nie no... Tutaj chyba nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć? Najbardziej chamska postać~
x Master of Word - Takbardzobraklogicznegopomysłunanazwę. Ale dobra, głównie chodzi tutaj o człowieka z największym talentem pisarskim. Jego karta jest świetnie napisana, a posty aż przyjemnie czytać~
Powrót do góry Go down
Flower Boy
Wschodząca gwiazda

Flower Boy


Liczba postów : 238
Dołączył : 29/09/2013

Godność : Do Kyungsoo | Thomas White
Wiek : 21
Zawód : Wokalista, kompozytor, tekściarz
Orientacja : Daisy przeżywa teraz okres, w którym zadaje wiele pytań, a znajduje tak mało odpowiedzi...
Partner : Brak, ale przydałby się ktoś do przytulania.
Wzrost i waga : 173 cm | 55 kg
Znaki szczególne : Duże oczy, wydatne usta. Włosy obecnie pofarbowane na czerwono, wygolone boki oraz tył głowy.
Aktualny ubiór : Granatowe, dopasowane dżinsy; czarny t-shirt z białym nadrukiem przedstawiającym chińskie znaki oznaczające muzykę; dość obszerna, biała bluza z grafitowymi rękawami, kapturem i ściągaczem na dole; czarne adidasy z czerwonymi paskami.
Ekwipunek : Paczka papierosów, klucze, dowód osobisty, rozładowany telefon.
Multikonta : Unlucky Dog, Kryśka

Pomysły na konkursy. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na konkursy.   Pomysły na konkursy. EmptyPon Lis 04, 2013 3:40 pm

Na razie wymyśliłem tylko 4 tytuły, bo więcej nie przychodzi mi do głowy, ale liczą się chęci, prawda? PRAWDA. Otóż tu są dwa tytuły dla użytkowników:

    MacGyver - użytkownik, dla którego nie istnieje słowo niemożliwe i nie wie, czym jest brak weny. Zawsze ma głowę pełną pomysłów, pomaga znaleźć proste rozwiązania wielu problemów, bez trudu odpisze nawet na posta najbardziej wypranego z treści mobilizujących do dalszego pisania.

    Grammar Nazi - jego uwadze nie umknie żaden błąd ortograficzny, zjedzony bądź źle postawiony przecinek, brak spacji po myślniku czy inny zamach na język polski. Nie tylko zauważa wszelkie usterki - nie przegapia także żadnej okazji do wytknięcia innym najdrobniejszych potknięć i wręcz czerpnie z tego przyjemność.
 
A tutaj dla postaci:

    Ostatni wagon - nigdy nie jest z niczym na bieżąco. Może nie dlatego, że nie chce - on po prostu nie ogarnia tego, co się wokół niego dzieje. Rusza jako ostatni i jako ostatni się zatrzymuje, nieraz przez zagapienie wpadając przy tym na innych. Zadaje mnóstwo pytań, ale często po czasie. Wlecze się za całą resztą i niechętnie bierze na siebie odpowiedzialność.

    Smerfetka - postać jedyna w swoim rodzaju, drugiej takiej próżno szukać w całej wiosce w całych internetach, jak one długie i szerokie. Ten szyk, ten wdzięk, ta klasa! Po prostu coś nie do podrobienia.

Możliwe, że MacGyver był już na False, nie pamiętam, ale tam było z milion plebiscytów, więc oczywistych powtórzeń raczej nie unikniemy. Po drugie tytuł z wagonem najpierw miał odnosić się do użytkownika, a nie postaci, ale uznałem, że ktoś mógłby to niepotrzebnie odebrać jako obrazę, więc lepiej nie ryzykować. Jak coś jeszcze wpadnie mi do łba, to dam znać.
Powrót do góry Go down
Askel
Informator

Askel


Liczba postów : 146
Dołączył : 18/09/2013

FUNKCJA : Moderacyjny królik.
Godność : Claude Artemis Keith Carreac
Wiek : 23
Zawód : Student oraz barman, dorywczo.
Orientacja : Aseksualista.
Partner : Prawa ręka.
Wzrost i waga : 179/62
Aktualny ubiór : No to.
Ekwipunek : Trzy telefony, portfel, nóż motylkowy, klucze.

Pomysły na konkursy. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na konkursy.   Pomysły na konkursy. EmptyPon Lis 04, 2013 3:54 pm

Tya. Ogólnie wszystko pięknie i fajnie, plany zawsze spoko, ale jestem na nie. Nie dla plebiscytów teraz ani w najbliższym czasie, kiedy w zasadzie większość użytkowników to te same mordki, które się znają już n-czasu i mamy bardzo mały procent osób z zewnątrz, z którymi dopiero się zaznajamiamy. To jest takie nabijanie sobie tytułów, które mija się z celem, bo wiadomo - znam cechy tego użytkownika, gadamy sobie od jakiegoś czasu, laff i te sprawy. Można robić przygotowania, dopracowywać, ale najdalej ruszyłabym z czymś takim za dwa do trzech miesięcy, kiedy rzeczywiście napłynie nam tu świeża masa i pojawi się więcej niż jeden kandydat do danego tytułu. Plebiscyt się urządza, jak się dłużej gra, jak ludzie mieli okazje zabłysnąć czymś wyjątkowym na fabule, a nie ku samej radości ich urządzania.

Hawk.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysły na konkursy. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na konkursy.   Pomysły na konkursy. Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysły na konkursy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
rozrywkowo
 :: Czasoumilacz :: Konkursy
-
Skocz do: