IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Schronisko fagasa~

Go down 
AutorWiadomość
Reinier Leuvere
Gubernator

avatar

Liczba postów : 77
Dołączył : 18/01/2014

Godność : Reinier Leuvere
Wiek : Wykorzystując skomplikowane algorytmy matematyczne stwierdzam, iż ma... dwadzieścia osiem lat.
Zawód : Gubernator oraz właściciel domu rozpusty będącego pod przykrywką salonu masażu.
Orientacja : W stu procentach heteroseksualna.
Partner : Pozbył się żony, a nowej nie szuka.
Wzrost i waga : Sto osiemdziesiąt dziewięć centymetrów i osiemdziesiąt jeden kilogramów.
Znaki szczególne : Dwa czarne skurczybyki udające oczy, całkiem wysoki wzrościk (ba, chłop jak dąb) i kilka dziarek (za uchem, na klacie i plecach).
Aktualny ubiór : Szare boksy w pionowe cienkie paski czarnego kolorku; biała, nieco wygnieciona, luźno zapięta u szyi koszula, matowa, z czarnym podszyciem mankietów i czarnymi guzikami; ciemne rurki z podpiętym u paska fragmentem łańcucha z piły mechanicznej; tramposze - tradycyjnie czarne.
Ekwipunek : Mauser C96 i P08 Parabellum schowane w kaburach upiętych z tyłu paska, portfel (a w nim dokumenty, kilka pustych skrawków papieru, karty płatnicze, kredytowe, itd. oraz gotówka), foniacz, zakorkowana fiolka z naftą i żeliwna zapalniczka.
Obrażenia : Jak odgryzie ci rękę, to będziesz je miał.
Multikonta : Lapciak Lover

PisanieTemat: Schronisko fagasa~   Wto Sty 28, 2014 7:43 am

S P E C J A L N E  O K A Z Y:
N a j b a r d z i e j  i n t r y g u j ą c e  o s o b n i k i,   k t ó r e  c h c e  u p o l o w a ć.
  • Charlotte Scarlett Ferguson - siostrzyczka byłej żony Reiniera, a także jego kochanka, z powodu czego doszło do rozwodu. Na początku byli jedynie zwykłymi przyjaciółmi od narzekania na cały świat, jednak mała Podlottka najwidoczniej oczekiwała czegoś więcej. Kusiła czarnowłosego skąpymi strojami, aż wreszcie doszło do drobnego fiku-miku. Ogólnie raczej nie darzą się miłością, ograniczają się tylko do cielesnych uniesień.

D O B R E  P S I N K I:
L u b i a n i  o s o b n i c y  d o  z a b a w  o d  c z a s u  d o  c z a s u.
  • Sara Miller - czyli pani policjant. Tak się składa, że ta młoda kobietka w mundurze złapała gubernatora na przekroczeniu prędkości, a ten chcąc uniknąć mandatu, postanowił nieco z nią poflirtować i wyżebrał w ten sposób numer oraz spotkanie. Trochę gadu, jedzonko, no i wylądowali razem w łóżeczku. Kto wie cóż wyniknie z tej miłej relacji.

N A  S M Y C Z Y:
U k ł a d y,  u m o w y  o r a z  w s z e l c y  z w i ą z a n i  z  d z i a ł a n i a m i  b e s t y j k i.
  • ~

Ś M I E R D Z Ą C E  P R Z Y B Ł Ę D Y:
N i e z n a n e  r o b a c z k i,  k t ó r e  n i e m a l  n i e  i s t n i e j ą  d l a  R e i n i e r a.
  • ~

N I E Z N O Ś N E  K U N D L E:
P o t e n c j a l n i  w r o g o w i e,  i r y t u j ą c y  c h ł o p a k a  o s o b n i c y.
  • Nieznana z imienia kradziejka - Rein pewnego razu ululał się nieco alkoholem na jakimś przyjęciu do takiego stopnia, że dostąpił zakrzywienia rzeczywistości. Wtedy jakiś facet, który w oczach gubernatora wyglądał jak jakaś fajna foczka, umiejętnie z nim pogadał, dzięki czemu czarnowłosy wypaplał się na temat swoich cennych skarbów w banku. No cóż... fantów brak, a Rein wciąż myśli, że flirtował z kobietą. So bad...

D O  U Ś P I E N I A:
Z a b i ć,  s p a l i ć,  p o ć w i a r t o w a ć,  z a k o p a ć  i  n i c  w i ę c e j.
  • Demetria Madeleine Ferguson - była żona Reiniera, z którą rozstał się po tym, gdy zorientowała się, że zdradził ją z jej siostrą. W ich małżeństwie nie działo się najlepiej z powodu pracoholizmu i alkoholizmu Demi, jedynie w łóżku zawsze dogadywali się idealnie, ale cóż... Obecnie ciągle skaczą sobie do gardeł. Blondyna ciągle się na nim mści i tylko czeka na okazję, kiedy powinie się noga jej ex, by ostatecznie dobić go obcasem. No, ale tak to jest z tymi babeczkami.
  • Kamil Chojnacki - jeden z polskich starszych oficerów oraz dawny przełożony Reiniera w ramach wymiany międzynarodowej NATO. Facet dawał taki wycisk czarnowłosemu, że ten już nie raz wyobrażał sobie, jak zarzyna go przy użyciu tępego zardzewiałego noża. Pomimo upływu lat od tamtego czasu, Leuvere wciąż nienawidzi gościa, przez co dochodzi między nimi do nieustannych utarczek.

_________________


r e i n i e r  l e u v e r e
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Schronisko fagasa~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na wstęp
 :: Informacje
-
Skocz do: