Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Telefony w mojej głowie...

Go down 
AutorWiadomość
√2
Nieobliczalny

√2


Liczba postów : 14
Dołączył : 18/09/2013

Godność : √2
Wzrost i waga : 180 cm | 70 kg
Znaki szczególne : Publicznie nie pojawia się bez białej maski na twarzy. Stara się nie pokazywać więcej skóry, niż jest to konieczne, na dłoniach ma skórzane, czarne rękawiczki.
Aktualny ubiór : Czarne, skórzane spodnie, solidne buty, czarna koszula zapięta pod szyję, obszerna czarna bluza z kapturem, maska, rękawiczki.
Ekwipunek : Nóż sprężynowy, Glock, dwa smartphony, klucze, portfel.

Telefony w mojej głowie... Empty
PisanieTemat: Telefony w mojej głowie...   Telefony w mojej głowie... EmptySob Wrz 21, 2013 7:59 am

♠ Służbowy #1 - >click<

Brak dzwonków, brak tapet, zdjęć, jakichkolwiek ustawień personalnych. Numer zastrzeżony. Służy do kontaktów z Rządem, Duchami, Policją, każdym innym, kto okazałby się potrzebny. Całkowicie niewykrywalny dla urządzeń namierzających.

♠ Służbowy #2 - >click<

Służy dokładnie do tego samego, co telefon poprzedni. Im więcej komórek, tym lepiej. Ta także ma numer zastrzeżony oraz nie zawiera żadnych personalnych informacji o właścicielu. Również niewykrywalna dla urządzeń namierzających.

♠ Specjalny - >click<

Legendarny, niezniszczalny telefon. Przeżyje upadek z dużej wysokości, podtopienia, miażdżenie, rzucenie o ścianę. Przetrwa wszystko. √2 używa go, gdy chce, by to tym razem KTOŚ miał kontakt z nim. Po prostu podrzuca delikwentowi komórkę wraz z instrukcją. W pamięci telefonu jest zapisany dokładnie jeden numer (na Służbowy #1). Nie da się go znaleźć w spisie kontaktów (został zablokowany), wybieranie następuje automatycznie po wciśnięciu gwiazdki. Telefon jest niewykrywalny dla urządzeń namierzających, jego numer także został zastrzeżony.

►√2 nie posiada żadnego spisu posiadanych kontaktów. Wszystkie numery telefonów, adresy pocztowe i mailowe, numery faksów, a także numery kont i wszelkiego rodzaju hasła PIN powierza swojej pamięci.
Powrót do góry Go down
 
Telefony w mojej głowie...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na wstęp
 :: Komunikacja
-
Skocz do: