Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Dimness
Szarak

Dimness


Liczba postów : 127
Dołączył : 25/09/2013

Godność : Naomi ''Dimness'' Kasai
Wiek : 19 lat
Zawód : Pracuje dorywczo w kawiarni
Orientacja : Heteroseksualna
Partner : Brak. ;P
Wzrost i waga : 166 cm | 46 kg
Znaki szczególne : Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dlatego napiszę że ma szare oczy. Bo tak.
Aktualny ubiór : Bordowa bluza zakłądana przez szyję z kapturem, jasnoniebieskie rurki z wysokim stanem, czarne trampki z białymi sznurowadłami.
Ekwipunek : Telefon, klucze do domu oraz mały portfel.
Multikonta : Hue, hue, hue...

Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... Empty
PisanieTemat: Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...   Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... EmptyPon Wrz 30, 2013 5:10 pm

Hej wszystkim. :3

Postanowiłam że wrzucę te swoje arty, ale tylko te, które uznam za dobre.
Oprócz obrazów wykonanych w całości na kompie, mogę wrzucić te rysowane na kartce.

A więc, zaczynamy! ~

1. Pierwsze dwie godziny, gdy w moje łapy dostał się SAI.
You are mine... - Moim zdaniem to jest pierwszy i najbardziej udany obraz. PS. Jakby ktoś nie wiedział, Dimness to orginalnie jest lwicą o czerwonej grzywce na prawym oku, oczach o tym samym kolorze oraz końcówka jej włosów na ogonie, również jest czerwona.

2. Przyznam się że tu użyłam lekko wzorca, jakim było zdjęcie.
Czaszka - Cieniowanie mi się udało <3

3. Może niektórzy kojarzą ten obraz, może niektórzy nie.
Wędrówka - Dostałam dziś za niegło szóstkę z artystycznych <3

4. Ale żeby nie było że tylko te dobre pokazuje - oto jedna z moich porażek.
Wiwerna - Tak, nie ma oka. To było zamierzone. Tak wiem, anatomię zgwałciła w kilkuset miejscach. Ale wtedy jeszcze nie odebrałam lekcji rysowania smoków i gadzin.

Narazie więcej nie ma, bo muszę kilkanaście folderów przekopać w poszukiwaniu kolejnych dobry obrazów. :<
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...   Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... EmptyWto Paź 01, 2013 11:20 am

I nie wiem na co ty narzekałaś, skoro tu szóstki dostajesz. ~ Ogólnie strasznie podoba mi się czaszka. Chciałbym potrafić oddać tak uzębienie. I lwia łapa i oczy też są świetne.
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...   Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... EmptyWto Paź 01, 2013 11:41 am

Fajny masz podpis.
Powrót do góry Go down
Dimness
Szarak

Dimness


Liczba postów : 127
Dołączył : 25/09/2013

Godność : Naomi ''Dimness'' Kasai
Wiek : 19 lat
Zawód : Pracuje dorywczo w kawiarni
Orientacja : Heteroseksualna
Partner : Brak. ;P
Wzrost i waga : 166 cm | 46 kg
Znaki szczególne : Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dlatego napiszę że ma szare oczy. Bo tak.
Aktualny ubiór : Bordowa bluza zakłądana przez szyję z kapturem, jasnoniebieskie rurki z wysokim stanem, czarne trampki z białymi sznurowadłami.
Ekwipunek : Telefon, klucze do domu oraz mały portfel.
Multikonta : Hue, hue, hue...

Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...   Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... EmptyWto Paź 01, 2013 3:13 pm

Dzięki Take. Ale i tak jestem zero w prównaniu do twojego rysowania wilków i ludzi. :C
A ta łapa i oczy to było dosłownie zabawa w SAIu. Zaczełam brushem malować i tak nagle wyszło że narysowałam łapę. :3

Wiem, też mi się podpis podoba. Problem w tym że jak go robię to z kilka minut o schodzi bo to takie "nie za brzydkie "D". Nie kreska nie przechodzi nad "i""
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...   Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a... Empty

Powrót do góry Go down
 
Gdy lwica dobiera się do tableta i SAI'a...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
rozrywkowo
 :: Strefa użytkownika :: Twórczość
-
Skocz do: