Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zagwozdka

Go down 
+3
Takanori
Cas
Kryśka
7 posters

Czy wiesz kim jest Rafał Blechacz?
Wiem
Zagwozdka Vote_lcap20%Zagwozdka Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Nie wiem
Zagwozdka Vote_lcap80%Zagwozdka Vote_rcap
 80% [ 12 ]
Jestem zakichanym ścierwem i sprawdziłem odpowiedź ;c
Zagwozdka Vote_lcap0%Zagwozdka Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15
 

AutorWiadomość
Kryśka
Przybysz

Kryśka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/10/2013

Godność : Kryspin Leo Herondale
Wiek : 26 lat
Zawód : Kurier
Orientacja : Biseksualny
Partner : Było, minęło ;;
Wzrost i waga : 184cm | 72kg
Znaki szczególne : Farbowane włosy, tatuaż na plecach, po kilka kolczyków oraz centymetrowe tunele w uszach, jeden kolczyk w języku i dwa na karku.
Aktualny ubiór : Szare, dresowe spodnie; biały podkoszulek z czarnym nadrukiem "we all die", wycięcie na plecach odsłania sporą część smoczego tatuażu; długie do połowy pleców blond włosy z różowymi i fioletowymi pasemkami rozpuszczone; bose stopy.
Multikonta : Unlucky Dog, Flower Boy

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:10 pm

Ostatnio byłem świadkiem pewnej rozmowy prowadzonej przez moich znajomych z klasy (tematu nie zdradzę, bo mogę coś podpowiedzieć) i przeogromna ciekawość mnie zżera, jakie będą wyniki tej ankiety. Proszę odpowiadać BEZ UPRZEDNIEGO GÓGLOWANIA, przecież i tak nie musicie przyznawać się do odpowiedzi c: A co to ma na celu?

Cytat :
- Ludzie na pewno znają takie nazwiska.
- Nie, to tylko my się tak oszukujemy.
Chcę wiedzieć, kto ze znajomych był bliżej prawdy cx
Powrót do góry Go down
Cas
Paser

Cas


Liczba postów : 53
Dołączył : 17/09/2013

FUNKCJA : Mistrz Gry.
Godność : Casimir Meier.
Wiek : 25.
Zawód : Paser.
Wzrost i waga : 166 cm, 55 kg.
Znaki szczególne : Niski, chudy jak badyl i jakiś taki wypłowiały; ukruszone zęby: górna dwójka i kawałek jedynki; śmierdzi trochę (najczęściej potem, alkoholem i kiepskim tytoniem).
Aktualny ubiór : Buty na płaskiej podeszwie, znoszone spodnie, gładka koszulka, cienka bluza z kapturem i rozpięta kurtka, wszystko w odcieniach spranej czerni.
Ekwipunek : Telefon, klucze, jakieś drobne, składany nóż.
Multikonta : Mel, Red, Alexis.

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:14 pm

nie wiem, jestem profanem
tzn. teraz już wiem, bo sprawdziłam, ale głosowałam na nie
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:19 pm

Także zaznaczyłem, że nie wiem.
Zaraz po tym sprawdziłem i... nie dziwię się, że nie wiedziałem. ~
Powrót do góry Go down
Sparky
Badass Chihuahua

Sparky


Liczba postów : 32
Dołączył : 29/09/2013

Godność : Colette Pandora Sparkling (Acciai do niedawna)
Wiek : 24 lata.
Zawód : Właścicielka kawiarni.
Orientacja : Heteroseksualna.
Partner : Butelka szkockiej, ciastka, fastfoody i okazjonalnie jakaś zapijaczona morda w klubie, nim obije jej właściciela za pchanie jej łap tam, gdzie nie wolno.
Wzrost i waga : 165 cm || 53 kg
Znaki szczególne : płeć bliżej nieokreślona na pierwszy rzut oka; czerwone pasemka; intensywnie czerwone szkła kontaktowe; tatuaż za uchem;
Aktualny ubiór : uuum. ~
Ekwipunek : Telefon z przywieszką w kształcie głowy zombie + zestaw słuchawkowy, portfel, piersiówka 240ml, pudełko Lucky Strike Additive Free Red + czerwona zippo z podobizną smoka, miętowe gumy do żucia.
Multikonta : Nazi Kaczka z Hivem. c:

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:22 pm

A ja wiedziałam!... haha, ta, jasne. :V
Kolejny dowód na to, że ta szkoła i jej uczniowie, rządzą się własną logiką. |D
Powrót do góry Go down
Kryśka
Przybysz

Kryśka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/10/2013

Godność : Kryspin Leo Herondale
Wiek : 26 lat
Zawód : Kurier
Orientacja : Biseksualny
Partner : Było, minęło ;;
Wzrost i waga : 184cm | 72kg
Znaki szczególne : Farbowane włosy, tatuaż na plecach, po kilka kolczyków oraz centymetrowe tunele w uszach, jeden kolczyk w języku i dwa na karku.
Aktualny ubiór : Szare, dresowe spodnie; biały podkoszulek z czarnym nadrukiem "we all die", wycięcie na plecach odsłania sporą część smoczego tatuażu; długie do połowy pleców blond włosy z różowymi i fioletowymi pasemkami rozpuszczone; bose stopy.
Multikonta : Unlucky Dog, Flower Boy

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:25 pm

Znaczy, Sparku... twoja ulubiona O-Matko-Jaka-Ona-Śliczna-I-Ma-Dredy wykazała się zdrowym rozsądkiem, bo do niej należy ta druga kwestia lD To Adaś był zdania, że ludzie kojarzą niektórych muzyków, a Blechacza to już na pewno
Powrót do góry Go down
Sparky
Badass Chihuahua

Sparky


Liczba postów : 32
Dołączył : 29/09/2013

Godność : Colette Pandora Sparkling (Acciai do niedawna)
Wiek : 24 lata.
Zawód : Właścicielka kawiarni.
Orientacja : Heteroseksualna.
Partner : Butelka szkockiej, ciastka, fastfoody i okazjonalnie jakaś zapijaczona morda w klubie, nim obije jej właściciela za pchanie jej łap tam, gdzie nie wolno.
Wzrost i waga : 165 cm || 53 kg
Znaki szczególne : płeć bliżej nieokreślona na pierwszy rzut oka; czerwone pasemka; intensywnie czerwone szkła kontaktowe; tatuaż za uchem;
Aktualny ubiór : uuum. ~
Ekwipunek : Telefon z przywieszką w kształcie głowy zombie + zestaw słuchawkowy, portfel, piersiówka 240ml, pudełko Lucky Strike Additive Free Red + czerwona zippo z podobizną smoka, miętowe gumy do żucia.
Multikonta : Nazi Kaczka z Hivem. c:

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:28 pm

O-Matko-Jaka-Ona-Śliczna-I-Ma-Dredy zawsze spoko. <3
no i jakbyś napisał wcześniej, że to o Adasia idzie... teraz to nie ma sensu, on w ogóle żyje we własnym świecie. |D
Powrót do góry Go down
Kryśka
Przybysz

Kryśka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/10/2013

Godność : Kryspin Leo Herondale
Wiek : 26 lat
Zawód : Kurier
Orientacja : Biseksualny
Partner : Było, minęło ;;
Wzrost i waga : 184cm | 72kg
Znaki szczególne : Farbowane włosy, tatuaż na plecach, po kilka kolczyków oraz centymetrowe tunele w uszach, jeden kolczyk w języku i dwa na karku.
Aktualny ubiór : Szare, dresowe spodnie; biały podkoszulek z czarnym nadrukiem "we all die", wycięcie na plecach odsłania sporą część smoczego tatuażu; długie do połowy pleców blond włosy z różowymi i fioletowymi pasemkami rozpuszczone; bose stopy.
Multikonta : Unlucky Dog, Flower Boy

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:33 pm

Nie znasz go, wbrew pozorom to w miarę rozsądny człowiek XD
Powrót do góry Go down
Askel
Informator

Askel


Liczba postów : 146
Dołączył : 18/09/2013

FUNKCJA : Moderacyjny królik.
Godność : Claude Artemis Keith Carreac
Wiek : 23
Zawód : Student oraz barman, dorywczo.
Orientacja : Aseksualista.
Partner : Prawa ręka.
Wzrost i waga : 179/62
Aktualny ubiór : No to.
Ekwipunek : Trzy telefony, portfel, nóż motylkowy, klucze.

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:42 pm

Poprosze o odpowiedź d " chujmnieto"
Powrót do góry Go down
Dimness
Szarak

Dimness


Liczba postów : 127
Dołączył : 25/09/2013

Godność : Naomi ''Dimness'' Kasai
Wiek : 19 lat
Zawód : Pracuje dorywczo w kawiarni
Orientacja : Heteroseksualna
Partner : Brak. ;P
Wzrost i waga : 166 cm | 46 kg
Znaki szczególne : Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dlatego napiszę że ma szare oczy. Bo tak.
Aktualny ubiór : Bordowa bluza zakłądana przez szyję z kapturem, jasnoniebieskie rurki z wysokim stanem, czarne trampki z białymi sznurowadłami.
Ekwipunek : Telefon, klucze do domu oraz mały portfel.
Multikonta : Hue, hue, hue...

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:50 pm

Nie wiem. D:
Zresztą co ja wiem o ludziach? Y.Y
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:54 pm

Wiem, kto to, kariery nie śledzę.
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka EmptyWto Paź 22, 2013 6:56 pm

Shet przywraca wiarę w oczytanie społeczeństwa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zagwozdka Empty
PisanieTemat: Re: Zagwozdka   Zagwozdka Empty

Powrót do góry Go down
 
Zagwozdka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
rozrywkowo
 :: Strefa użytkownika :: Dyskusje
-
Skocz do: