Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 1000 powodów, żeby się wkurzyć.

Go down 
+4
The Black Dahlia
Takanori
MacKenzie
Askel
8 posters
AutorWiadomość
Askel
Informator

Askel


Liczba postów : 146
Dołączył : 18/09/2013

FUNKCJA : Moderacyjny królik.
Godność : Claude Artemis Keith Carreac
Wiek : 23
Zawód : Student oraz barman, dorywczo.
Orientacja : Aseksualista.
Partner : Prawa ręka.
Wzrost i waga : 179/62
Aktualny ubiór : No to.
Ekwipunek : Trzy telefony, portfel, nóż motylkowy, klucze.

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptyWto Paź 29, 2013 11:28 pm

Jak każda zabawa czy inny forumowy dział pozwalający dowiedzieć się czegoś więcej o osobach klikających w klawiature, temat przeznaczony na wylewanie całego weltschmerzu, małych i dużych sytuacji dnia codziennego, w których chcemy udowodnić, że Breivik był tak naprawdę amatorem.

1. Doszczętnie denerwuje, wkurza, irytuje mnie każda, ale to KAŻDA próba zakłócenia mojego snu, nie jest ważne, czy śpię od 5 godzin czy popołudniu przycinam komara na 15 minut. Nie trawie tego, jeśli mówię osobie dzwoniącej, że nic się nie stało, to najwyraźniej jestem za mało przytomna, bo tak kurde, stało się. Swój sen uważam za święty i po pobudce jestem najnieprzyjemniejszym człowiekiem, jakiego można spotkać. Od podstawówki pluje jadem każdego poranka, nie wspominając o tym, że pewna moja znajoma miała irytujący zwyczaj klepania mnie po twarzy/zadku albo wypychania mi palców w twarz, kiedy jeszcze dosypiałam/zasypiałam, ilekroć zdarzyło mi się u niej nocować. Od dłuższego czasu już tego nie robi, bo za każdym razem podnosiłam się i zasadzałam jej plaskacza w twarz >_> WKURWIA.MNIE.POBUDKA w każdej postaci, o każdej godzinie, dokonana przez każdą osobę i przedmiot.

Powrót do góry Go down
MacKenzie
Mechanik

MacKenzie


Liczba postów : 105
Dołączył : 16/09/2013

Godność : Niklaus Schneider
Wiek : 26-28, trudno stwierdzić;
Zawód : mechanik; a to ci niespodzianka, no nie?
Orientacja : straight as duck
Partner : lewarek, kierfa;
Wzrost i waga : 186 cm | 76-9 kg
Znaki szczególne : blizna przecinająca brew; czupryna wpadająca barwą w granat; intensywnie niebieskie tęczówki; aparycją aż nazbyt prezentuje się jak zapyziały bezdomny; generalnie całkiem ruchable, no nie? taki nieco powycierany życiowo, zniechęcony życiem... z trzydniowym zarostem;
Aktualny ubiór : Zadziwiająco czysty i niepognieciony biały podkoszulek, czarna skórzana kurtka, ciemne powycierane jeansy zapięte sporym skórzanym czarnym paskiem, zapinany metalową klamrą, wysokie brązowe oficerki do połowy łydki.
Ekwipunek : obdrapana zapalniczka; pęk kluczy; dokumenty; pieniądze;
Multikonta : Sparky

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptyWto Paź 29, 2013 11:41 pm

Nie, żebym ja miał jakieś problemy i weltschmerze, ale Askel wydał rozkaz, a ja muszę utrzymać pozory psa wykonującego polecenia bez chwili zwłoki. c:

2. Denerwuje mnie... Nie, denerwuje to zbyt słabe określenie. Wkurwia mnie niesamowicie mój starszy brat, a raczej to, co robi, kiedy "przeciążam" mu internet. Mówię o tym przy każdej możliwej okazji, bo jest to niezmienna w moim życiu. Otóż problem polega na tym, że za każdym razem gdy próbuję włączyć jedną stronę więcej, przescrollować jakiegoś tumblra albo - oglądając jeden odcinek serialu - włączać jednocześnie drugi do bufforowania, słyszę z góry niezmienne: "OGARNIJ INTERNET!". Niestety, ból dupy brata nie ustępuje po wrzasku "OGARNIJ TWARZ!" (riposta mastah), więc musimy z tym żyć. O tyle dobrze, że poprzez zmianę umowy (i jakąś miesięczną utratę routera) braciszek stracił opcję odłączania mojego lapa od źródełka internetowego za każdym razem, gdy wyraził taką chęć, więc teraz muszę znosić jedynie nieustanne wrzaski. Generalnie nie wiem, czego nie znosić bardziej. Opcji odcinania mnie od neta ze względu na przekonanie, że jest jebanym księciem w tym domu, czy fakt, że muszę z nim ten internet dzielić. :v Kurewnie dobijająca sytuacja, niejednokrotnie kończąca się rozwalaniem czegoś w jego pokoju w momencie jego nieobecności. <3

Welp, to gdzie moje ciasteczko? c:
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptySro Paź 30, 2013 9:51 am

Borze, co tu się dzieje. ~

3. To mnie przede wszystkim wkurwia przebywanie w towarzystwie lub po prostu samo słuchanie starszych ludzi. Dlatego też nie potrafię często znieść rozmów z moimi babciami, a widok mojego dziadka już sam w sobie podnosi mi ciśnienie. Mam to nieszczęście, że poniekąd dzielimy dom z babcią i dziadkiem, którzy miewają swoje skrzywienia, zaś druga babcia dzwoni do mnie i to już dla mnie za wiele. Noboranyniechsobiezadzwonidomoichbraci. Tak czy inaczej wkurwia mnie, gdy zaczynają o tobie gadać przy innych albo, gdy zaczynają mówić o rzeczach, które w ogóle cię nie interesują. Jak na przykład: „Ojej, nie założyłam kolanówek”, „A wiesz? Kupiłam sobie tanie buty na tagu!”, „Dziś wymienili pompę w piecu i teraz muszę sprawdzić grzejniki”, „Kradłam grzyby sąsiadowi”. Ostatnie so badass, ale... CHUJ MNIE TO OBCHODZI. Nie muszę wiedzieć o czymś takim. W dodatku jedna z moich babć ma zwyczaj mówienia mi, co mam robić w przyszłości. Ona bardzo by chciała, żebym był ginekologiem! Albo raz powiedziałem jej, że chciałbym się PRZENIEŚĆ na grafikę, a ta później, rozmawiając z moim tatą powiedziała mu, że chcę robić drugi fakultet. Geniusz. I ciągle jest tekst z jej strony: „Ale ty musisz...” Mhm. Oczywiście. Dobra, można by się dużo rozwodzić nad tym, co jeszcze mnie w nich wkurwia. ~
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptySro Paź 30, 2013 9:58 am

*zerk w grę* Nie będę się rozpisywać.

4. Sama myśl, że mam za 5 minut zajęcia, na których chuja zrobimy, posiedzimy 1,5 godziny, pogapimy się na trupy, ludzkie mózgi i fałdki, a potem wrócę do domu, capiąc prosektorium. Yo ho!
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptySob Lis 02, 2013 9:05 am

5. W sumie to Wszystkich Świętych, co? Mogłem się wyżyć wczoraj, gdy trzymał mnie wkurw, ale nie chciało mi się za bardzo. W każdym razie szczerze nienawidzę tego święta. Pewnie dlatego, że zwykle mam do obejścia trzy cmentarze, które znajdują się w dość sporej odległości od siebie, przy czym często zdarza się, że na każdym z nich spotykamy kogoś znajomego, co jest dodatkowym minusem, bo czas przebywania tam drastycznie się przedłuża. Zwykle też co roku jeździmy na obiad do babci, przyjeżdża tam też nasza rodzina i znów zaczyna się siedzenie nie-wiadomo-ile w domu, w którym jedyną rozrywką jest oglądanie Trudnych Spraw albo innego gówna. Ogólnie drażni mnie też to strojenie się, jakby zmarli mieli nas, kurna, zobaczyć. Później człowiek wraca do domu o resztkach sił, z wkurwem i jedyne o czym marzy to o tym, żeby ten dzień się skończył i o tym, żeby w następnym roku udało mu się nie iść. Ejmen.
Powrót do góry Go down
Roach
Boss

Roach


Liczba postów : 43
Dołączył : 23/09/2013

Godność : Monday Lowe.
Wiek : Dwadzieścia dziewięć lat.
Zawód : Rysowniczka w niewielkiej wytwórni gier.
Orientacja : A jesteś zainteresowany, że pytasz?
Partner : Nie zaczynajmy tej rozmowy.
Wzrost i waga : 169 cm / 47 kg.
Znaki szczególne : Tatuaże, dwadzieścia pięć kolczyków, kolor włosów.
Aktualny ubiór : W podpisie.
Ekwipunek : Papierosy, telefon komórkowy, szkicownik, kosmetyczka i parasolka.
Obrażenia : Nienaruszona, nie licząc możliwego raka płuc. Widzieliście ile to to pali?

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptySob Lis 02, 2013 1:36 pm

6. Irytujaca ciocia brata wujka dziadka ze strony teściowej matki. Każdy ma kogoś takiego, kogo spotyka pierwszy (i ostatni) raz w życiu na jakimś chrzcie czy weselu i musi się nasłuchać o wszystkim. O operacji biodra, o dżemiku, o polityce, o tym, że ma się chłopaka, o tym, ze nie ma się chłopaka, o naszej wadze... A nie można takiemu powiedzieć, żeby się odwalił, bo to rodzina.

Przy okazji:

7. "Nie marudź, tylko bierz dokładkę, jesteś taka chuda, na pewno masz anoreksję. Już się najadłaś? Co z tego?"
Powrót do góry Go down
Flower Boy
Wschodząca gwiazda

Flower Boy


Liczba postów : 238
Dołączył : 29/09/2013

Godność : Do Kyungsoo | Thomas White
Wiek : 21
Zawód : Wokalista, kompozytor, tekściarz
Orientacja : Daisy przeżywa teraz okres, w którym zadaje wiele pytań, a znajduje tak mało odpowiedzi...
Partner : Brak, ale przydałby się ktoś do przytulania.
Wzrost i waga : 173 cm | 55 kg
Znaki szczególne : Duże oczy, wydatne usta. Włosy obecnie pofarbowane na czerwono, wygolone boki oraz tył głowy.
Aktualny ubiór : Granatowe, dopasowane dżinsy; czarny t-shirt z białym nadrukiem przedstawiającym chińskie znaki oznaczające muzykę; dość obszerna, biała bluza z grafitowymi rękawami, kapturem i ściągaczem na dole; czarne adidasy z czerwonymi paskami.
Ekwipunek : Paczka papierosów, klucze, dowód osobisty, rozładowany telefon.
Multikonta : Unlucky Dog, Kryśka

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptySob Lis 02, 2013 3:40 pm

8. Moi bracia, jeden starszy o 9 lat, drugi młodszy o 7, taki fajny rozrzut, żeby nam się nie nudziło. I o ile z tym starszym da się przy odrobinie spokoju dojść do porozumienia, tak młodszy jest bezczelny i wkurwiający jak mało kto. Zdanie, które mnie najbardziej drażni: a Agata?! Przykładowo:

- Młody, idziesz już spać.
- A Agata?!

- Aleksander, skoczysz do sklepu po cukier.
- A Agata nie może?!

- Lekcje odrobiłeś?
- A Agaty to nigdy nie spytasz!

- Co to? Mogę też?
- Nalewka wiśniowa, nie możesz.
- A Agata pije!

- Wynieś talerze do zlewu.
- A Agata?!

- Młody, przynieś mi nóż z kuchni.
- A Agata nie może przynieść?!

NO KURWA JEGO MAĆ, NIE, AGATA NIE MOŻE, BO AGATA I TAK ROBI ZAWSZE WIĘKSZOŚĆ TYCH RZECZY. Moja matka też już dostaje białej gorączki, jak to słyszy ;x
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptyNie Lis 03, 2013 3:11 pm

9. Fatum, które prześladuje mnie już od dłuższego czasu. Ogólnie często jest tak, że późno w nocy postanawiam sobie, że wstanę rano i z ogromną ochotą napiszę posta, ale kiedy budzę się następnego dnia w każdym takim przypadku napierdala mnie głowa. NAPRAWDĘ. Zawsze. A później, gdy już przechodzi, tracę siły, elokwencję i wszystko, co jest mi potrzebne do przelania swoich myśli do wordpada, phh. Muszę skończyć z postanawianiem, ale to silniejsze ode mnie.
Powrót do góry Go down
Demi
Wiceprezydent

Demi


Liczba postów : 96
Dołączył : 19/01/2014

Godność : Demetria Madeleine Ferguson.
Wiek : Trzydzieści dwa latka
Zawód : Wiceprezydent
Orientacja : Biseksualna
Partner : Po co jej kolejny fagas?
Wzrost i waga : 168 cm i 52 kg
Znaki szczególne : Ciemne, farbowane włosy.
Aura wredności, która się wokół niej roztacza.
Aktualny ubiór : Bielizna, pończoszki czy coś w tym stylu, czarne spodnie typu rurki, elegancka pudrowa bluzka z aksamitu, jasna luźna marynarka, czółenka na wysokim obcasie. Na chłodne dni i wieczory płaszcz i apaszka. Sznur białych pereł, o tak +10 do elegancji. O tak :3
Ekwipunek : Torebka, a w niej, telefon, kalendarz, klucze, gaz pieprzowy na nachalnych wielbicieli i babskie pierdoły.
Obrażenia : - Delikatne sine ślady na szyi od podduszania - obecnie zatuszowane korektorami, podkładami i wszystkim czym się da.
- Rany na prawej dłoni spowodowane wbiciem w skórę roztrzaskanych kawałków szkła - zabandażowana dłoń.
Multikonta : Nic mi na ten temat nie wiadomo.

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptyPon Lut 24, 2014 12:22 pm

10. Ludzie, którzy mieszkają nad moją pracą i bawią się wiertarką robiąc ze swoich ścian szwajcarski ser. I to zawsze kiedy mam migrenę, albo potrzebuje do pracy ciszy i spokoju. Obiecuje, że ich kiedyś zamorduje.
Powrót do góry Go down
Reinier Leuvere
Gubernator

Reinier Leuvere


Liczba postów : 77
Dołączył : 18/01/2014

Godność : Reinier Leuvere
Wiek : Wykorzystując skomplikowane algorytmy matematyczne stwierdzam, iż ma... dwadzieścia osiem lat.
Zawód : Gubernator oraz właściciel domu rozpusty będącego pod przykrywką salonu masażu.
Orientacja : W stu procentach heteroseksualna.
Partner : Pozbył się żony, a nowej nie szuka.
Wzrost i waga : Sto osiemdziesiąt dziewięć centymetrów i osiemdziesiąt jeden kilogramów.
Znaki szczególne : Dwa czarne skurczybyki udające oczy, całkiem wysoki wzrościk (ba, chłop jak dąb) i kilka dziarek (za uchem, na klacie i plecach).
Aktualny ubiór : Szare boksy w pionowe cienkie paski czarnego kolorku; biała, nieco wygnieciona, luźno zapięta u szyi koszula, matowa, z czarnym podszyciem mankietów i czarnymi guzikami; ciemne rurki z podpiętym u paska fragmentem łańcucha z piły mechanicznej; tramposze - tradycyjnie czarne.
Ekwipunek : Mauser C96 i P08 Parabellum schowane w kaburach upiętych z tyłu paska, portfel (a w nim dokumenty, kilka pustych skrawków papieru, karty płatnicze, kredytowe, itd. oraz gotówka), foniacz, zakorkowana fiolka z naftą i żeliwna zapalniczka.
Obrażenia : Jak odgryzie ci rękę, to będziesz je miał.
Multikonta : Lapciak Lover

1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. EmptyNie Mar 02, 2014 6:10 pm

11. Zgubiłem ładowarkę do telefonu i muszę go teraz ładować przez kabel USB. .x.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty
PisanieTemat: Re: 1000 powodów, żeby się wkurzyć.   1000 powodów, żeby się wkurzyć. Empty

Powrót do góry Go down
 
1000 powodów, żeby się wkurzyć.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 1000 powodów, aby się napić
» Jak zgineło 1000 chomików.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
rozrywkowo
 :: Czasoumilacz :: Gry
-
Skocz do: