Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fuck you anyway.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Fuck you anyway. Empty
PisanieTemat: Fuck you anyway.   Fuck you anyway. EmptySro Lis 27, 2013 9:36 pm


Fuck you anyway. X4uqZ


NUMER: 666 696 969. ~
MODEL: Samsung Galaxy S4.
TAPETA: Czarne tło...? Che.
SYGNAŁ POŁĄCZENIA: Jakiś gówniany dźwięk systemowy.
SYGNAŁ WIADOMOŚCI: Tradycyjny dźwięk samsunga, ejmen.
POCZTA: Po usłyszeniu sygnału spierdalaj. Beep.
DODATKOWE: Telefon jest niewykrywalny i jest to prywatny telefon Takanoriego.

KONTAKTY:
— Hirato
— Josh
— Nicole 1
— Nicole 2
— Shirai


Później upiększy się temat...
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

Fuck you anyway. Empty
PisanieTemat: Re: Fuck you anyway.   Fuck you anyway. EmptySro Lis 27, 2013 9:43 pm

Cytat :
Możesz mi wytłumaczyć, jak to bezmózgie gówno znalazło się w naszej rodzinie? Dzisiaj omal nie ucięłam jej łba za nieposłuszeństwo, jest za mało dojrzała i zupełnie nie myśli. Na oczach wszystkich rozbiła reflektor, po czym uciekła jak szczur. Należałoby zamknąć ją w klatce i porządnie wychować nim narobi nam kłopotów; jak tak dalej pójdzie to przyprowadzi ze sobą chłopaka albo wpadnie... Nie jestem dobrą matką, a jak tak dalej pójdzie będzie potrzebowała niani, by ktoś miał ją na oku. Cholera wie, kiedy wpadnie na jakiegoś pedofila i zacznie paplać, jak to ona. Nie mam zamiaru szukać po nocach pomocy.
Z kim się dzisiaj prała? I czemu była uwalona czekoladą? Wiesz coś na ten temat?


C.
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

Fuck you anyway. Empty
PisanieTemat: Re: Fuck you anyway.   Fuck you anyway. EmptySro Lis 27, 2013 10:19 pm

Cytat :
Chujowy argument. Nie lubię takich. Więc niech będzie krótka smycz z kagańcem, by pies nie szczekał. Wiem, co masz na myśli i nieco mnie to 'przeraża'.
Nie wiem, znalazłam ślad czekolady na jej ubraniu i była pognieciona, więc stwierdziłam, że z kimś musiała się przepychać. Kto ją wie... Może była to zwykła walka fangirlów. Poza tym, nikt na to nie ma ochoty, więc rozkaz pójdzie od taty. Jemu nikt się nie sprzeciwia.

Wiesz, czego chcę - opisów wszystkiego co widziałeś i zapamiętałeś, pojedyncze słowa, zachowanie oraz miejsce. Poślę wiadomość dalej i znajdziemy punkty powiązania. Porozmawiam z Oce, jeśli zajdzie potrzeba.


C.
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

Fuck you anyway. Empty
PisanieTemat: Re: Fuck you anyway.   Fuck you anyway. EmptySro Lis 27, 2013 10:47 pm

Cytat :
Twoje życzenie moim rozkazem książę.

Kolejnie geniusze zbrodni uderzają na widoku, hm? To tylko ułatwi zadanie, zapomnieli o fotografach w koło. Niedługo ich portrety zawitają na monitorze, potrzebuję tylko odrobiny czasu. Podpytam Oce, jeśli nic wielkiego nie zrobili, to pewnie już ich nie ma w hotelu. A to oznacza, że obsesyjnie powrócą do wkurwiania co niektórych, wtedy kłopoty jak murowane. Sama mam dość przesłuchań i wizyt na komendach, starczy mi papierkowej roboty za kilka sierot, niekoniecznie muszę słuchać tego półgłówka zza biurka. Tyle z tego dobrego, że Salvatore zachował to dla siebie. Mam już pomysł, jak wykurzyć szczury z klatki, jak dowiem się wszystkiego, co trzeba, podeślę Ci plik.
Feliks jak zwykle na straży, widać ciągle próbuje się odkupić za ratunek jakiś czas temu. Dobrze, że nic Wam nie zrobili. Jestem u siebie, więc zabieram się do pracy.


C.
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Zastępca

The Black Dahlia


Liczba postów : 157
Dołączył : 29/08/2013

FUNKCJA : Wysoko kwalifikowany admin-socjopata.
Godność : Nicole Davis [zm. Shetani Skoir-Arato].
Wiek : 24 lata
Zawód : Właściciel Elysium Comp., zarządza Asylum.
Partner : Gettin' married to the devil.
Wzrost i waga : 172 cm | 47 kg
Znaki szczególne : Wychudzona; elektryzująco jasne błękitne tęczówki; trzy, podłużne blizny pod lewym okiem; mnogość tatuaży [plecy, kark, wierzch dłoni, bok+biodro]; s o c j o p a t k a. Aktualnie srebrzysto-białe włosy.
Aktualny ubiór : Puf, cinq!

Fuck you anyway. Empty
PisanieTemat: Re: Fuck you anyway.   Fuck you anyway. EmptyPon Gru 23, 2013 12:10 pm

Cytat :
Podesłałam Ci wszystko, co znalazłam. Poza tym, masz jeszcze proponowany plan. Jak go zatwierdzisz, zadzwonię do wykonawców i ustalimy tylko godzinę spotkania. Gdybyś jeszcze czegoś potrzebował - narzędzi, samochodu albo dodatkowej ekipy - daj znać. Mam kilka propozycji dekoracji. Wiesz, gdzie mnie znaleźć.

Będę na miejscu, jak zwykle.


C.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fuck you anyway. Empty
PisanieTemat: Re: Fuck you anyway.   Fuck you anyway. Empty

Powrót do góry Go down
 
Fuck you anyway.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na wstęp
 :: Komunikacja
-
Skocz do: