Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania.

Go down 
+16
Charlotte
Demi
Sonia
Natalie
MrBaalnazzar
Mel
Flower Boy
Dimness
Striker
Anastasia
MacKenzie
Cas
√2
Burton
Gabriel
Takanori
20 posters
AutorWiadomość
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptySro Wrz 04, 2013 10:48 am


Poszukiwania

Poszukujesz przyjaciela? Wroga? Siostry albo brata? Przyszywanego kuzyna od strony ojca? Kogokolwiek, kto wzbogaci fabułę twojej postaci? Zatem nie ma nic prostszego, jak tylko wystawić zgłoszenie w tym temacie. Oczywiście temat ten służy jedynie do wystawiania ogłoszeń, także resztę spraw do omówienia załatwia się poprzez PW lub inny komunikator, żeby nie zrobił nam się bałagan. WAŻNE: jeżeli zgłoszenie będzie już nieważne, umieść pod nim informację o tym.
Powrót do góry Go down
Gabriel
Freelancer

Gabriel


Liczba postów : 12
Dołączył : 17/09/2013

Godność : Gabriel Hawk
Wiek : 27
Zawód : Prowadzi wypożyczalnię filmów.
Orientacja : Hetero.
Partner : ---
Wzrost i waga : 189cm, 73kg

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Wrz 20, 2013 8:38 am

Ogłaszam się, jako osoba, chętna do stworzenia jakichś relacji między-postaciowych. Wróg? Przyjaciel? Brat? Kuzyn? Jestem otwarty na propozycję, zastrzegam, jednak, że nie chcę na wejście, żadnych wielkich miłości życia itd.
Aktualne

Ze swojej strony poszukuję kogoś z Ghost jako KONTAKTU, Gabriela ciężko dorwać więc potrzebny będzie pewnego sortu "pośrednik".

Wszystko do ustalenia na pw/skype/gg w zależności jak kto woli, wcześniej, jednak proszę o kontakt na pw.
Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Burton
Detektyw

Burton


Liczba postów : 109
Dołączył : 17/09/2013

Godność : John Alexander Burton.
Wiek : 32 lata.
Zawód : Detektyw.
Orientacja : Biseksualny.
Partner : Psychiatra z piekła rodem.
Wzrost i waga : 189 cm/ 84 kg.
Znaki szczególne : Jasne blond włosy przystrzyżone na jeden centymetr po bokach i pofarbowane na brązowo; intensywne brązowe oczy.
Aktualny ubiór : Czarna dobrze dopasowana koszula, której rękawy są zawinięte do połowy; sportowa kamizelka, nie zapięta; jasne spodnie dżinsowe, których nogawki są wsadzone w buty; półbuty męskie za kostkę [model: blue molto] z wykończeniem 'old', nie do końca zasznurowane.
Ekwipunek : Odznaka; służbowy pistolet; klucze; komórka; paczka fajek; zapalniczka.
Obrażenia : Na razie brak.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Wrz 20, 2013 7:07 pm

Potrzebuję do relacji, ale także do rozwinięcia postaci kilku osób, mianowicie:


  • dr Aune - Nie wiem, czy ktoś się tego podejmie. Aune jest psychiatrą, u którego wylądował John, po pobiciu jednego ze swoich kolegów. Spotkają się trzy razy w tygodniu. Burton niezbyt lubi te wizyty, jednak nie ze względu na doktora, a sam fakt przymusowego spowiadania się ze swoich uczuć. Z góry trzeba zaznaczyć, że John nie jest łatwym pacjentem, jednak ich relacje są dobre. Chodzi do niego już dobry rok, przez który nieraz wykorzystuje Aune do prowadzenia przez siebie spraw. Czasami zdarza się Burtonowi go obudzić w środku nocy z zapytaniem z dziedziny psychologii. Do tej postaci wystarczy mieć jedynie nazwisko doktora oraz zawód, a co do reszty zostawiam w inwencji twórczej osoby.  {N i e a k t u a l n e}

  • Informator (2/2) - Chyba każdy dobry gliniarz powinien mieć w mieście chociaż jednego, jednak ja szukam dwóch, tak z własnego widzimisię. Dobrze by wiedzieli co, jak, gdzie i kto z kim. Czyli oczy i uszy w Rathelon. Nieraz John dzwoniłby do nich, gdyby potrzebował informacji. Burton jest niesamowicie wymagającym facetem, który nienawidzi się powtarzać, więc informator dane zadanie musiałby dość sprawnie wykonać. Jestem otwarty na propozycje. Może dawać komuś kasę za informację, a może także przymykać oko na drobne wykroczenie - opcje dowolne. {N i e a k t u a l n e}

  • Wróg - Potrzebuję wroga, jednak w szeregach policji. Ich stosunki nie są najlepsze, a powiedzenie kto się czubi ten się lubi, w tym wypadku nawet nie wchodzi w grę. Często sobie dogryzają, patrzą spode łba. Ogólnie rzecz biorąc, chłodne stosunki, które nie mają szansy na ocieplenie je. Jak się stali wrogami to już jest kwestia do omówienia na pw, jeśli ktoś ma jakąś ciekawą koncepcję, to chętnie wysłucham oraz pewnie sam czymś rzucę.  {A k t u a l n e}



Jestem otwarty na wszelkie propozycje, nie tylko te które wymieniłem. Dla mnie liczy się ciekawy pomysł, który by coś w nosił, który można byłoby jakoś fajnie rozwinąć i wpleść to do swoich fabuł.


Ostatnio zmieniony przez J.Burton dnia Pią Wrz 20, 2013 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
√2
Nieobliczalny

√2


Liczba postów : 14
Dołączył : 18/09/2013

Godność : √2
Wzrost i waga : 180 cm | 70 kg
Znaki szczególne : Publicznie nie pojawia się bez białej maski na twarzy. Stara się nie pokazywać więcej skóry, niż jest to konieczne, na dłoniach ma skórzane, czarne rękawiczki.
Aktualny ubiór : Czarne, skórzane spodnie, solidne buty, czarna koszula zapięta pod szyję, obszerna czarna bluza z kapturem, maska, rękawiczki.
Ekwipunek : Nóż sprężynowy, Glock, dwa smartphony, klucze, portfel.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Wrz 20, 2013 9:27 pm

Zatrudnię od zaraz!

♠ Głównego Antyfana - innymi słowy, wroga. Głównego i bodaj największego przeciwnika Pierwiastka, jaki tylko chodzi po uświęconej ziemi tego miasta. Osoby, która będzie pieczołowicie wieszała na nim psy w Internecie, doszukiwała się plotek, usiłowała rozgryźć fenomen √2 oraz go zniszczyć. Wysoce wskazane, by osóbka owa pochodziła z Rządu lub Policji. Zalecane, by cechowała się nienaganną reputacją, honorem, wysokim poczuciem sprawiedliwości i tak zwanym kręgosłupem moralnym. Zalecane, ale nie wymagane. Grunt, by nie podobało jej się to, co √2 wyczynia w mieście.
Ilość miejsc: 1
Status: aktualne


Z chęcią przytulę każdą inną osobę żądną relacji. Z góry zastrzegam jednak, że dotarcie do √2 samo w sobie jest diabelnie trudne, zaś zrozumienie go... wręcz niewykonalne. Raczej ciężko mówić tu o jakichś przyjaźniach (ale próbować zawsze można!). Miłości raczej nie wchodzą w grę.
Powrót do góry Go down
Cas
Paser

Cas


Liczba postów : 53
Dołączył : 17/09/2013

FUNKCJA : Mistrz Gry.
Godność : Casimir Meier.
Wiek : 25.
Zawód : Paser.
Wzrost i waga : 166 cm, 55 kg.
Znaki szczególne : Niski, chudy jak badyl i jakiś taki wypłowiały; ukruszone zęby: górna dwójka i kawałek jedynki; śmierdzi trochę (najczęściej potem, alkoholem i kiepskim tytoniem).
Aktualny ubiór : Buty na płaskiej podeszwie, znoszone spodnie, gładka koszulka, cienka bluza z kapturem i rozpięta kurtka, wszystko w odcieniach spranej czerni.
Ekwipunek : Telefon, klucze, jakieś drobne, składany nóż.
Multikonta : Mel, Red, Alexis.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptySob Wrz 21, 2013 5:29 pm

no, dobrzy ludzie, potrzebne mi znajomości.
po pierwsze i najważniejsze, kontakty biznesowe. stali dostawcy, stali kupcy, wierzyciele i dłużnicy, w ogóle wszystkie relacje oparte na interesach. ilość nieograniczona, im więcej, tym weselej.
po drugie, wszyscy inni. starzy znajomi, wrogowie, ewentualni przyjaciele (chociaż z Casa mało wdzięczny jest towarzysz), friends with benefits, eks-partnerzy płci dowolnej, na wszystkie rodzaje relacji jestem otwarta. pisz nawet jeśli nie masz konkretnego pomysłu, szczegóły zawsze można domyślić wspólnie. :")
Powrót do góry Go down
MacKenzie
Mechanik

MacKenzie


Liczba postów : 105
Dołączył : 16/09/2013

Godność : Niklaus Schneider
Wiek : 26-28, trudno stwierdzić;
Zawód : mechanik; a to ci niespodzianka, no nie?
Orientacja : straight as duck
Partner : lewarek, kierfa;
Wzrost i waga : 186 cm | 76-9 kg
Znaki szczególne : blizna przecinająca brew; czupryna wpadająca barwą w granat; intensywnie niebieskie tęczówki; aparycją aż nazbyt prezentuje się jak zapyziały bezdomny; generalnie całkiem ruchable, no nie? taki nieco powycierany życiowo, zniechęcony życiem... z trzydniowym zarostem;
Aktualny ubiór : Zadziwiająco czysty i niepognieciony biały podkoszulek, czarna skórzana kurtka, ciemne powycierane jeansy zapięte sporym skórzanym czarnym paskiem, zapinany metalową klamrą, wysokie brązowe oficerki do połowy łydki.
Ekwipunek : obdrapana zapalniczka; pęk kluczy; dokumenty; pieniądze;
Multikonta : Sparky

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyNie Wrz 22, 2013 1:56 pm

Ogółem to jestem skłonny przystać na wszelkie relacje, zależy to tylko od pomysłu. W tej chwili jednak zależy mi na znalezieniu byłej dziewczyny Kenziego, z którą spotykał się mniej więcej 6-7 lat temu. W założeniu to z jej starą zapalniczką się nie rozstaje i w założeniu miała ona (dziewczyna, nie zapalniczka) na imię Margaret. Była jedyną kobietą w jego życiu, która potrafiła względnie do niego dotrzeć i byli ze sobą przez dość długi czas. Nie doszło między nimi do niczego "wielkiego", gdyż kiedy dziewczyna dowiedziała się o jego "przypadłości" i przypadkowo wygadała przy ojcu, ten prędko zakończył ich związek. Margaret mogła mieć do niego żal o wieeele rzeczy (i vice versa), więc ich obecna relacja nie musiałaby koniecznie być złożeniem broni, zwłaszcza, że nigdy nie zdołali poważnie porozmawiać. W mojej wizji było to drobne piegowate coś z temperamentem rottweilera, ale to też kwestia ugadania; w końcu mogła się zmienić przez ten czas.
Uśmiechnę się też ładnie o wszelakich klientów, mniej (wrogów dużo, pliska <3) lub bardziej lubianych znajomych i ogółem wszystko, co przyjdzie do głowy.~


Ostatnio zmieniony przez MacKenzie dnia Nie Wrz 22, 2013 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Anastasia
Minister

Anastasia


Liczba postów : 19
Dołączył : 21/09/2013

Godność : Anastasia Collins
Wiek : 33 lata
Zawód : Polityka~
Orientacja : Biseksualna
Partner : Szary kot Krewetka
Wzrost i waga : 175cm.
Znaki szczególne : * * * *
Aktualny ubiór : Ana ma na sobie krwistoczerwoną, koronkową bieliznę; czarną, obcisłą, krótką sukienkę; granatowe szpilki oraz torebkę Louis Vuitton też w odcieniach granatu.
Ekwipunek : Torebka: kluczyki do auta;,dokumenty, gumy orbit miętowe, portfel; Beretta M9 przy nodze.
Multikonta : Insomnia

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyNie Wrz 22, 2013 3:27 pm

Jak przystało na panią prezydent poszukuję mniej lub bardziej złożonych relacji.

Po pierwsze, szukam asystenta bądź asystentki. Osoby dostępnej 24/7, godnej zaufania, zaangażowanej swojej pracy. Takiej, która byłaby perfekcyjna w robieniu kawy, odbieraniu telefonów, pisaniu różnych pism, jak i doradzaniu podczas robienia zakupów. No i najważniejsze: musiałaby być w stanie z uśmiechem i godnością znosić humorki naszej pani prezydent. Oczywiście wszystko do obgadania
Aktualne

Po drugie, informatora lub informatorów. Czym dokładnie zajmuje się ta osoba jest mi obojętne, jednak wymagam od niej wszelkich informacji na temat członków rządu, następnych posunięć gangów i wiele wiele innych. Oczywiście wszystko za adekwatną zapłatą.
Aktualne

Po trzecie, kochanka i to nie byle jakiego. Co do wieku nie mam wymagań, no może przynajmniej 20+, bo zadawać się z dziećmi, to trochę nie przystoi. Oczywiście ich 'związek' byłby zachowany w sekrecie. Poszukuję prawdziwego mężczyzny, który spełniłby trochę dziwne oczekiwania Anastasi, czyli pejcze, skóra i szereg fetyszowskich zagrywek. Przez ten łóżkowy okres czasu dostałaby karę, na jaką zasługuje. Tak więc relacja jeszcze do dopracowania na pw.
Aktualne

Po czwarte, ochrony. Czyli kilku panów, albo pań, którzy byliby odpowiedzialni za bezpieczeństwo pani prezydent. Oczywiście liczę tutaj na jakiś policjantów, ale nie koniecznie. Wszyscy dostaliby odpowiednią zapłatę, tak więc osoby łase na kasę też byłyby zadowolone. W końcu taka ważna persona musi uważać np. na swoją głowę.
Aktualne

Po szóste zapraszam wszystkie osoby chętne do relacji z prezydentową. Od rodziny dalszej lub bliższej, po znajomych, wrogów lub też przyszłego kandydata na męża. Jestem otwarta na wszelkie mniej lub bardziej pokręcone relacje. Zapraszam na pw ~~ Nie gryzę.
Powrót do góry Go down
Striker
Kundel

Striker


Liczba postów : 9
Dołączył : 26/09/2013

Godność : Striker 'Hawke' Holmes
Wiek : Dwadzieścia jeden.
Zawód : Obecnie bezrobotny.
Partner : nope.
Wzrost i waga : 176 | 63
Aktualny ubiór : Ponieważ jestem leniwy, daję obrazek.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Wrz 27, 2013 3:17 pm

LOKUM
{Sprzedany! Nie, nie... Oddany? Też nie. O! Nieaktualne.}
Ponieważ Striker ma olbrzymie kłopoty z utrzymaniem roboty, nie ma mowy, by mógł posiadać swoje własne mieszkanie. Dlatego, o ile znajdzie się ktoś na tyle odważny, mógłby wynajmować od tej osoby pokój. Raczej nie ma co liczyć, by opłaty pojawiały się w terminie. Z tego też powodu, mogą mieć zupełnie inną umowę. Gotowanie raczej nie wchodzi w grę, chyba, że ów osoba chce szybciej pożegnać się z tym światem. Jednakże może np. wcielić się w rolę sprzątacza! Wiem, że nie brzmi to wiarygodnie, dlatego każda inna opcja jest również mile widziana.

    Płeć: obojętna.
    Grupa: właściwie również obojętne.
    Staż: potrzebuję jednej osoby.



PRZYJACIEL
{Straciło ważność... nie, to chyba nie tak. O! Już wiem - nieaktualne}
Czyli kogoś, kto znalazłby jakiś sposób - czy to siłą, czy przekupstwem, lub jakimś innym sposobem - by wyciągnąć Striker'a raz na jakiś czas z mieszkania. Dobrze, by dogadywali się w miarę nieźle i co nieco o sobie wiedzieli. Zastrzegam jednak, że w razie czegoś byłaby to też osoba, do której czarnowłosy pierwszy przyleciałby wyżalić się z jakimś problemem. Nawet, gdyby było to nie wiadomo jak malutkie potknięcie.

    Płeć: bez różnicy.
    Grupa: zawsze dałoby się coś wykombinować, więc: obojętna.
    Staż: potrzebna mi tylko jedna osoba.





    Chyba na tą chwilę to wszystko. Jednakże, gdybyście mieli jakieś pomysły, to zapraszam.
    Zgłoszenia, propozycje i wszystkie inne na pw.
Powrót do góry Go down
Dimness
Szarak

Dimness


Liczba postów : 127
Dołączył : 25/09/2013

Godność : Naomi ''Dimness'' Kasai
Wiek : 19 lat
Zawód : Pracuje dorywczo w kawiarni
Orientacja : Heteroseksualna
Partner : Brak. ;P
Wzrost i waga : 166 cm | 46 kg
Znaki szczególne : Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dlatego napiszę że ma szare oczy. Bo tak.
Aktualny ubiór : Bordowa bluza zakłądana przez szyję z kapturem, jasnoniebieskie rurki z wysokim stanem, czarne trampki z białymi sznurowadłami.
Ekwipunek : Telefon, klucze do domu oraz mały portfel.
Multikonta : Hue, hue, hue...

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyNie Wrz 29, 2013 7:35 pm

Małe ogłoszonko. :3
Jak może wiecie (lub nie wiecie) Naomi (zwana Dimness) chce się wynieść z swojego starego domu jak najdalej od tego s*piiiip*na, jakim jest jej wujek, więc oto zamieszczam małe ogłoszonko. Chciałabym aby ktoś przygarnął tą małą miłą, wredotę. Raczej ciężko jej utrzymać i wujka i siebie, więc chce się wynieść. Tak, zostawi wuja samego. (Niech się uczy żyć ~ Jakby to ona podsumowała.)

Podsumowanie:
Potrzebna mi jedna osoba, która postanowi się zaopiekować Naomi. Może jej nawet powierzyć jakieś obowiązki, jak np. sprzątanie. Dziewczyna postara odwdzięczyć się najlepiej jak może, ale lepiej nie próbować ją do czegoś niedobrego wykorzystywać.
Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Dimness dnia Wto Paź 15, 2013 7:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Flower Boy
Wschodząca gwiazda

Flower Boy


Liczba postów : 238
Dołączył : 29/09/2013

Godność : Do Kyungsoo | Thomas White
Wiek : 21
Zawód : Wokalista, kompozytor, tekściarz
Orientacja : Daisy przeżywa teraz okres, w którym zadaje wiele pytań, a znajduje tak mało odpowiedzi...
Partner : Brak, ale przydałby się ktoś do przytulania.
Wzrost i waga : 173 cm | 55 kg
Znaki szczególne : Duże oczy, wydatne usta. Włosy obecnie pofarbowane na czerwono, wygolone boki oraz tył głowy.
Aktualny ubiór : Granatowe, dopasowane dżinsy; czarny t-shirt z białym nadrukiem przedstawiającym chińskie znaki oznaczające muzykę; dość obszerna, biała bluza z grafitowymi rękawami, kapturem i ściągaczem na dole; czarne adidasy z czerwonymi paskami.
Ekwipunek : Paczka papierosów, klucze, dowód osobisty, rozładowany telefon.
Multikonta : Unlucky Dog, Kryśka

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Paź 11, 2013 3:46 pm

Otóż poszukuję dla Kwiatka miłości. I chociaż zwykle jestem otwarta na wszelkie propozycje, tym razem mam kilka wymagań, z których nie chciałabym rezygnować. Przede wszystkim jego partnerem ma być mężczyzna, koniecznie wyraźnie od niego starszy, wymagam różnicy przynajmniej pięciu lat. Kandydaturę osoby młodszej też jestem w stanie rozważyć, jeśli będzie to ktoś bardzo doświadczony życiowo. Coś na zasadzie: pan realista pokazuje Kyungsoo, na czym polega prawdziwe życie. Absolutnie nie ma to być udany, słodki związek, którym Daisy będzie mógł się nieśmiało chwalić w kolejnym wywiadzie. Dobrze by było, gdyby ten mężczyzna był kimś, kogo niedojrzała, delikatna gwiazdka nie powinna spotkać na swojej drodze - z otwartymi ramionami powitam wszelkich ćpunów, złodziei, bandytów, rewolucjonistów, morderców i resztę marginesu społecznego. Jak najbardziej wskazane, aby to ta druga osoba była stroną zdecydowanie dominującą, bo Kyungsoo się do tego nie nadaje i jest zbyt niepewny w swoich działaniach, więc proszę nie wymagać od niego, że na samym początku w ogóle zaufa drugiej osobie. Jego partner może być gburem i chamem wykazującym brak cierpliwości do wszystkiego i wszystkich, w tym do samego Soo, nie ma problemu. Może się na niego wydzierać czy nawet znęcać się nad nim psychicznie, ale musi go kochać i być zdeterminowanym do zdobycia go. Nie wymagam od postaci szczególnej urody, bo Daisy jest raczej uczuciowcem i będzie w stanie pokochać nawet człowieka bez twarzy, jeśli ten ofiaruje mu swoje serce i będzie chciał się nim zaopiekować. Szukam postaci o takiej osobowości, która poza czułymi scenami zapewni też liczne spory i nieporozumienia. Osoby, która kochając, w pewnym sensie będzie także ranić. Od razu widać, że nie jest to fabuła na jedną-dwie rozgrywki i wymaga odrobiny zaangażowania. Więc cóż... zapraszam na pw.

Niektualne.
Powrót do góry Go down
Mel
Donosiciel

Mel


Liczba postów : 16
Dołączył : 12/10/2013

Godność : Mel Bailey.
Wiek : 26.
Zawód : Pożal-się-boże-student, zawodowy nierób.
Wzrost i waga : 172 cm, 53 kg.
Znaki szczególne : Bliżej nieokreślona płeć; mnóstwo blizn pod ubraniem.
Aktualny ubiór : O rozmiar za duże szare trampki, czarne dżinsy, koszula w niebiesko-burą kratkę.
Ekwipunek : Nic.
Obrażenia : „Kac” po ecstasy, masa świeżych, płytkich ran ciętych na udach.
Multikonta : Cas, Red, Alexis.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptySob Paź 19, 2013 3:54 pm

chętnie przygarnę wszystkie relacje: przyjaciół, eksów (płci dowolnej), wrogów, dalszą rodzinę, kogo tam chcecie :")
Powrót do góry Go down
MrBaalnazzar
Obywatel

MrBaalnazzar


Liczba postów : 50
Dołączył : 27/09/2013

Godność : Baalnazzar Scarlet/ Bal Fox (&quot;Earthqake&quot;)/ Tadashi Miracle (zależy, kto pyta)
Wiek : 25 lat, ale po zachowaniu i wyglądzie można go uznać za naciąganą &quot;dwudziestkę&quot;.
Zawód : J-popowy piosenkarz
Orientacja : Teoretycznie hetero.
Wzrost i waga : 173cm / 50kg
Znaki szczególne : Rozczochrane blond-włosy, rażąco-zielone oczy.
Aktualny ubiór : Buty sportowe (z niezawiązaną sznurówką na lewym), dżinsy, czarny pasek, wsadzona do spodni czerwona koszula, ciemnozielona bluza z rozsuniętym zamkiem i kapturem naciągniętym na głowę, nie do końca zmyty makijaż.
Ekwipunek : MP3, telefon, klucze do domu, portfel.
Multikonta : Erling

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptySob Paź 26, 2013 8:44 pm

Balnazzar... nie... Tadashi Miracle poszukuje psychofanki. Nie, nie musi to być dziewczyna, chociaż dziewczyna byłaby klimatyczniejsza. Mówię tutaj o osobie, która wie o Tadashim wszystko, co tylko kiedykolwiek zdradził i zapewne jeszcze więcej. Osoba ta już kiedyś rozpoznała Tadashiego w Balu, jednak obiecała trzymać język za zębami pod pretekstem typu "on jest mój" lub jakimkolwiek innym. Tu zostawiam dowolność, jednak musi to być pretekst na tyle silny, że najpewniej nigdy nikomu tego nie wygada. No i nie wie oczywiście o tym, że Bal jest liderem Angels. Oprócz tego... raczej oczywistym jest, że ta osoba musi uwielbiać j-pop, ale również chciałbym, aby była od Bala młodsza, bo ja osobiście na miejscu mojego podopiecznego dziwnie bym się czuł, gdybym musiał odganiać od siebie kogoś starszego. To tyle. Ktoś chętny?
Powrót do góry Go down
Natalie
Szpieg

Natalie


Liczba postów : 30
Dołączył : 02/11/2013

Godność : Natalie
Wiek : 17 lat
Zawód : Uczennica
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 165/50
Aktualny ubiór : Avkowy+ czarna bluza z dużym kapturem i szpilki, makijaż, lakier na paznokcie, torba przewieszona przez ramię na skos.
Ekwipunek : Telefon, portfel, wytrychy, nóż, fałszywe dokumenty - ukryte.
Obrażenia : Wiecznie paprząca się rana

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyNie Lis 03, 2013 3:09 pm

Ja poszukuję:
-wrogów
- przyjaciół
- miłości
- wszelkich skomplikowanych relacji
- rodzeństwa
- rodziców
Powrót do góry Go down
Mel
Donosiciel

Mel


Liczba postów : 16
Dołączył : 12/10/2013

Godność : Mel Bailey.
Wiek : 26.
Zawód : Pożal-się-boże-student, zawodowy nierób.
Wzrost i waga : 172 cm, 53 kg.
Znaki szczególne : Bliżej nieokreślona płeć; mnóstwo blizn pod ubraniem.
Aktualny ubiór : O rozmiar za duże szare trampki, czarne dżinsy, koszula w niebiesko-burą kratkę.
Ekwipunek : Nic.
Obrażenia : „Kac” po ecstasy, masa świeżych, płytkich ran ciętych na udach.
Multikonta : Cas, Red, Alexis.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyNie Gru 29, 2013 3:48 pm

drugi post w tym samym temacie, o jezu jezu, życie na krawędzi
melanie i/lub melvinowi potrzeba drugiej połówki do paskudnego, toksycznego związku. nie musi, wręcz nie powinien być trwały; niech się (kiedyś w przyszłości) rozpadnie z hukiem, im większym, tym lepszym. szczegóły oczywiście do dogadania na pw czy gdzie tam, ale ze szczerą chęcią przyjmę ćpunów, alkoholików, patologicznie zazdrosnych, narcyzów, sukinsynów i całą resztę. płeć dowolna, grupa dowolna, różnica wieku dowolna. zapraszam
Powrót do góry Go down
Sonia
Obywatel

Sonia


Liczba postów : 21
Dołączył : 03/01/2014

Godność : Sonia Amelia Rufle
Wiek : 19
Zawód : Uzzennica
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 164/55
Znaki szczególne : Czarne włosy i zielone oczy. Tyle.
Aktualny ubiór : Wąskie rurki, luźna biała bluzka w czarne paski. Na grzbiecie czarna bluza z kapturem. Bodki za kostkę, szara saszetka na biodrach.
Ekwipunek : klucze/telefon/fajki/somethingelse

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Sty 03, 2014 9:37 pm

Wiem, że to prawie jak branie kota w worku jednak jako Nowa szukam rodziny.
Smutno zaczynać jako jedynak.
Ewentualnie szukam jakiejś fabularnej zaczepki. Chętnie wszystko uzgodnię by PW.


nieaktualne zapraszam do relacji.
Powrót do góry Go down
Demi
Wiceprezydent

Demi


Liczba postów : 96
Dołączył : 19/01/2014

Godność : Demetria Madeleine Ferguson.
Wiek : Trzydzieści dwa latka
Zawód : Wiceprezydent
Orientacja : Biseksualna
Partner : Po co jej kolejny fagas?
Wzrost i waga : 168 cm i 52 kg
Znaki szczególne : Ciemne, farbowane włosy.
Aura wredności, która się wokół niej roztacza.
Aktualny ubiór : Bielizna, pończoszki czy coś w tym stylu, czarne spodnie typu rurki, elegancka pudrowa bluzka z aksamitu, jasna luźna marynarka, czółenka na wysokim obcasie. Na chłodne dni i wieczory płaszcz i apaszka. Sznur białych pereł, o tak +10 do elegancji. O tak :3
Ekwipunek : Torebka, a w niej, telefon, kalendarz, klucze, gaz pieprzowy na nachalnych wielbicieli i babskie pierdoły.
Obrażenia : - Delikatne sine ślady na szyi od podduszania - obecnie zatuszowane korektorami, podkładami i wszystkim czym się da.
- Rany na prawej dłoni spowodowane wbiciem w skórę roztrzaskanych kawałków szkła - zabandażowana dłoń.
Multikonta : Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyWto Sty 21, 2014 3:31 pm

Może zacznę od tego, że jakiś specjalnych wymagań nie mam. Uważam, że na forum wszyscy... a przynajmniej większość to ludzie rozgarnięci pod względem pisania postów. W końcu wcale nie tak łatwo przejść przez nadzór Takaśka w KP. :3

Wszystko A K T U A L N E

Wróg potrzebny od zaraz!
I tu mamy na prawdę wiele do wyboru, może być to osoba która nienawidzi Demi całkiem prywatnie i vice versa. Nie ma to wówczas nic wspólnego z funkcją jaką wykonuje w rządzie. Powodów może być miliard. Albo wprost przeciwnie. Wróg polityczny! Zamachy, porwania, prześladowania, wysyłanie pogróżek, każdy chwyt dozwolony. *.*  Więc zachęcam, w sumie każdą grupę do skorzystania z tej niezwykłej oferty, a i również Wilczki. W końcu to są najwięksi wrogowie. Kto znajdzie się na tyle odważny aby powalczyć z panią Wiceprezydent i jej rządami?

Sprzymierzeniec, przyjaciel... czy ktoś tam taki.
Nie można mieć samych wrogów, trzeba również mieć ludzi, którzy choć częściowo stoją za Demi murem. I wcale nie musi być to darmowy sojusz.Form zapłaty jest wiele, kasa, przywileje, ciepłe posadki i wiele wiele więcej, zależy od postaci, która się zgłosi.


No tak, zapraszam na PW. Nie gryzę, a przynajmniej nie tak mocno, jak już mi się zdarzy
Powrót do góry Go down
Charlotte
Kobieta teatru

Charlotte


Liczba postów : 77
Dołączył : 19/01/2014

Godność : Charlotte Scarlett Ferguson. Albo po prostu Lotte.
Wiek : Dwadzieścia dwie wiosny.
Zawód : Aktorka.
Orientacja : Stuprocentowa heteroseksualistka. Tak tak.
Partner : Kto?
Wzrost i waga : 170 cm wzrostu i 55 kg.
Znaki szczególne : Cała jej persona jest szczególna! ; >
Aktualny ubiór : Czarna koszulka, zwana potocznie "bokserką", zarzucona na nią marynarka w kolorze także ciemnym. Na nogach czarnego koloru rurki, stopy okryte litami w kolorze całego ubioru. Na ramie przerzucona torba z bibelotami i innymi takimi sprawami. Nadgarstki posiadają na sobie bransoletki, włosy rozpuszczone, oczy podkreślone eyelinerem oraz tuszem do rzęs. No i jak zawsze - zakolczykowane ucho kolczykami będącymi średnimi kółkami. Naturalnie - nie zapominajmy o koronkowej, czarnej bieliźnie!
Na zewnątrz posiada jeszcze płaszcz sięgający do połowy jej ud.
Ekwipunek : Wszystko to, co kobiecie jest potrzebne do szczęścia poza domem. No i jeszcze telefon, portfel z dokumentami, słuchawki, klucze do domu i samochodu a także i gaz pieprzowy - tak na wszelki wypadek, co nie?
Obrażenia : Żadnych!
Multikonta : Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyWto Sty 21, 2014 4:37 pm

Sprawa jest jasna : poszukiwania relacji z innymi postaciami fabularnymi na tym forum są rozpoczęte! Tylko... Czy ktoś jest zainteresowany? Miejmy nadzieję, że tak!
Wymagań jako takich nie mam, bo nie będę przecież krzyczeć na człowieka, który może i pisze krótsze ode mnie posty.

Co jest poszukiwane? Na dobrą sprawę - początki zawsze chcemy mieć miłe, przyjemne, aby móc się wczuć w forum, toteż pozytywnych relacji potrzebuję. Czy ma ich być dużo? Niekoniecznie, jednak byłoby miło.
Czy coś jeszcze ode mnie? Jest aktorką, jak można doczytać w KP czy też pod hasłem "Zawód". Więc jeżeli miałby ktoś pomysł na negatywne połączenie jego postaci z ową Lotte, nie będę miała nic przeciwko. Zależy tylko od tego, co to konkretnie ma być ;>


Oczekuję na PW waszych zgłoszeń!

Lotte.
aktualne
Powrót do góry Go down
Jo
Mechanik

Jo


Liczba postów : 6
Dołączył : 16/09/2013

Godność : Josephine Moore
Wiek : 20
Zawód : Mechanik samochodowy/Złota rączka
Orientacja : Homoseksualna
Partner : Szuka? :'D
Wzrost i waga : 170/60
Znaki szczególne : Różowe włosy.
Aktualny ubiór : Czarna koszula z długimi rękawami, ciemne dżinsy, czarna bielizna pozbawiona koronek; kolorowe skarpetki i ciężkie buty podobne do glanów. Na spacery po zimnie zakłada skórzaną kurtkę i biały szalik.
Ekwipunek : Komórka i klucze od mieszkania.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptySro Sty 22, 2014 10:15 am

To ten... *Smark, smark*


- Poszukiwane wszelkie nowe znajomości, ale też te stare. Kobiety, mężczyźni, dzieci (choć za tymi Jo zbytnio nie przepada), psy, koty, szczury. Relacje neutralne, negatywne i pozytywne, ot, po prostu żeby kogoś tam znać, czy to z widzenia, czy ze wspólnego picia gdzieś po kątach.

- Druga rzecz. Poszukiwane panie, z którymi Jo mogłaby jako tako romansować. Chyba wiadomo o co chodzi~
Nie, Jo wcale nie jest nimfomanką.
Nie, serio nie jest.
Naprawdę.
No może trochę.
Ale nie.


- W sumie jakby znalazła się taka chętna, to Jo mogłaby wejść w stały związek... Ale kto by ją tam chciał x'D

Aktualne, wszystko na PW.
Powrót do góry Go down
Reinier Leuvere
Gubernator

Reinier Leuvere


Liczba postów : 77
Dołączył : 18/01/2014

Godność : Reinier Leuvere
Wiek : Wykorzystując skomplikowane algorytmy matematyczne stwierdzam, iż ma... dwadzieścia osiem lat.
Zawód : Gubernator oraz właściciel domu rozpusty będącego pod przykrywką salonu masażu.
Orientacja : W stu procentach heteroseksualna.
Partner : Pozbył się żony, a nowej nie szuka.
Wzrost i waga : Sto osiemdziesiąt dziewięć centymetrów i osiemdziesiąt jeden kilogramów.
Znaki szczególne : Dwa czarne skurczybyki udające oczy, całkiem wysoki wzrościk (ba, chłop jak dąb) i kilka dziarek (za uchem, na klacie i plecach).
Aktualny ubiór : Szare boksy w pionowe cienkie paski czarnego kolorku; biała, nieco wygnieciona, luźno zapięta u szyi koszula, matowa, z czarnym podszyciem mankietów i czarnymi guzikami; ciemne rurki z podpiętym u paska fragmentem łańcucha z piły mechanicznej; tramposze - tradycyjnie czarne.
Ekwipunek : Mauser C96 i P08 Parabellum schowane w kaburach upiętych z tyłu paska, portfel (a w nim dokumenty, kilka pustych skrawków papieru, karty płatnicze, kredytowe, itd. oraz gotówka), foniacz, zakorkowana fiolka z naftą i żeliwna zapalniczka.
Obrażenia : Jak odgryzie ci rękę, to będziesz je miał.
Multikonta : Lapciak Lover

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyCzw Sty 23, 2014 2:59 pm

Kkay, cza się rozejrzeć za jakimiś znajomościami dla Reina, toteż oznajmiam, iż poszukuję:
  • Wrogów - Rein ma charakter jaki ma, dlatego nie trudno mu o problemy. Mogą to być wrogowie polityczni, jacyś chętni na jego posadkę albo ludzie, którym najzwyczajniej zalazł za skórę. Płeć i inne takie zupełnie dowolne. Szczegóły można oczywiście ustalić potem.
    a k t u a l n e
  • Pracowników - być może niektórzy wiedzą, że Rein jest właścicielem salonu masażu, który nieoficjalnie jest także niczym innym jak burdelem. Stąd potrzeba tam pracowników, którzy zajmowaliby się klientami, oferując w zależności od zachcianki oba rodzaje usług. Płeć również dowolna, gdyż klientami mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety.
    a k t u a l n e


Oprócz tego jestem otwarty na każdą inną propozycję. Zapraszam na PW.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyWto Sty 28, 2014 2:31 pm

P o s z u k u j ę:


    Poszukuje złej, toksycznej relacji najlepiej z facetem. Zahaczać to może potem o romans, nie mam nic przeciwko. Lubię, jak coś dzieje, dlatego otwarty jestem na wszelkie propozycje. Sam mam również jedną, ale o tym dowie się osoba chętna. Zapraszam odważnych na pw.


A k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Sara
Drogówka

Sara


Liczba postów : 58
Dołączył : 28/01/2014

Godność : Sara Miller
Wiek : 23 lata
Zawód : Policjantka
Orientacja : Bardzo hetero
Wzrost i waga : 170 cm 56 kg
Znaki szczególne : Jeżeli za pierwszym razem zamiast spojrzeć na jej biust popatrzysz w oczy to Ci pogratuluje.
Aktualny ubiór : Czarna bielizna w postaci stringów i koronkowego biustonosza. Na nogach pończochy wykończone żelowym paseczkiem. Do tego ciemne, skórzane rurki i granatowa bluzka z dużym dekoltem. Dodatkiem jest długi łańcuch imitujący stare srebro oraz podobna bransoleta na prawym nadgarstku. Gdy wychodzi poza dom ubiera ciemne buty sięgające kolan oraz jasny płaszcz. Opcjonalnie szalik i rękawiczki. Przymusowo trzeba zabrać ze sobą torebkę!
Ekwipunek : Portfel, dokumenty, telefon, klucze - jeśli chodzi o rzeczy prywatne. Z racji zatrudnienia dodatkowo kajdanki, pistolet oraz legitymacja.

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyWto Sty 28, 2014 9:18 pm

Poszukuję :

... Faceta Ranga oraz grupa obojętna. Ważne aby był to ktoś z poczuciem humoru i charakterem. Flakom mówię stanowcze NIE. Wszystkich osobników "z pazurem" proszę o kontakt na PW

*aktualne*
Powrót do góry Go down
Hemoglobina
Bunny Master

Hemoglobina


Liczba postów : 35
Dołączył : 23/01/2014

Godność : Hemoglobina (Brak nazwiska)
Wiek : 18lat
Zawód : Czasem pracuje w barach lub klubach jako barmanka, jednak za tym nie przepada. Z czegoś musi się utrzymać
Orientacja : Heteroseksualna
Partner : Nie szalejmy
Wzrost i waga : 165cm/ 50kg.
Znaki szczególne : Okulary na nosie (czasem o nich zapomni) i pluszowy biały królik w łapkach, znany jako Pan Królik
Aktualny ubiór : Trochę za duża bluza z króliczymi uszami pod którą jest luźna czarna koszulka. Czarne legginsy i białe trampki
Ekwipunek : słodycze!!!
Obrażenia : Niet
Multikonta : Brak

Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. EmptyPią Lut 07, 2014 11:59 pm

Poszukuję:

~ Jako iż w końcu zabrałam się w sobie należało by tu napisać.Otóż... Większą wagę przykładam do negatywnych znajomości. Nie koniecznie chodzi o wroga. Mam tak, że jeśli tworzę już grzeczną postać to ktoś musi się nad nią poznęcać. Taka lekka masochistka ze mnie. Jakiś prześladowca, ktoś kto lubi się znęcać psychicznie, fizycznie czy się nią pobawi. Forma dowolna i ilość osób chyba też dowolna.

~ Szuka przyjaciółki na której, by mogła polegać, wyżalić się liczyć na wsparcie i tak dalej.

~ I co komu jeszcze wpadnie do łba <3

Wszystko Aktualne
Chętnych zapraszam na pw ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania.   Poszukiwania. Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania artów.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na wstęp
 :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia użytkowników
-
Skocz do: