Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności.

Go down 
+17
Burton
MacKenzie
Nosti
Dante
Jeff
Rocket Raccoon
MrBaalnazzar
Tauichi
The White Dog
Lion
Margaery
Askel
Amnesia
Insomnia
Cas
Gabriel
Takanori
21 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Nieobecności.   Nieobecności. EmptySro Wrz 04, 2013 11:00 am


Nieobecności

I wszystko jasne. O wiele lepiej zgłosić długotrwałą nieobecność na forum. Zawsze to jakaś asekuracja przed utratą rangi, funkcji czy czegokolwiek innego. A i czasem warto wiedzieć, jak długo was nie będzie.
Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Czas nieobecności:[/b]
Powrót do góry Go down
Gabriel
Freelancer

Gabriel


Liczba postów : 12
Dołączył : 17/09/2013

Godność : Gabriel Hawk
Wiek : 27
Zawód : Prowadzi wypożyczalnię filmów.
Orientacja : Hetero.
Partner : ---
Wzrost i waga : 189cm, 73kg

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptySro Wrz 25, 2013 11:04 pm

Nick: Gabriel
Czas nieobecności: Nie będzie mnie do 29.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyCzw Wrz 26, 2013 5:37 am

Nick: Mio
Czas nieobecności: W sumie, nie wiem dokładnie. Jak mi przejdzie pitolenie od rzeczy i rzucanie się na wszystko? Odpisywać będę, no ba. Ale trochę, em, zmniejszę aktywność.
Powrót do góry Go down
Cas
Paser

Cas


Liczba postów : 53
Dołączył : 17/09/2013

FUNKCJA : Mistrz Gry.
Godność : Casimir Meier.
Wiek : 25.
Zawód : Paser.
Wzrost i waga : 166 cm, 55 kg.
Znaki szczególne : Niski, chudy jak badyl i jakiś taki wypłowiały; ukruszone zęby: górna dwójka i kawałek jedynki; śmierdzi trochę (najczęściej potem, alkoholem i kiepskim tytoniem).
Aktualny ubiór : Buty na płaskiej podeszwie, znoszone spodnie, gładka koszulka, cienka bluza z kapturem i rozpięta kurtka, wszystko w odcieniach spranej czerni.
Ekwipunek : Telefon, klucze, jakieś drobne, składany nóż.
Multikonta : Mel, Red, Alexis.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyCzw Wrz 26, 2013 7:03 pm

Nick: Cas
Czas nieobecności: od poniedziałku do środy mnie nie ma :")
Powrót do góry Go down
Insomnia
Kundel

Insomnia


Liczba postów : 15
Dołączył : 24/09/2013

Godność : Madelaine Kavanagh
Wiek : 19 lat
Zawód : Studentka
Orientacja : Biseksualna
Partner : iPhone
Wzrost i waga : 165cm
Znaki szczególne : Długie blond włosy, jasno szare oczy, blizna cięta na obojczyku.
Aktualny ubiór : Oprócz czarnej, sportowej bielizny, ma na sobie ten komplet.
Ekwipunek : Biały i czarny iPhone 5s; laptop; gumy orbit
Obrażenia : Zdrowa rybka.
Multikonta : Anastasia

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyPon Wrz 30, 2013 9:31 pm

Nick: Insomnia i Anastasia
Czas: Do piątku
Powrót do góry Go down
Amnesia
Szpieg

Amnesia


Liczba postów : 56
Dołączył : 14/09/2013

Godność : Christian Nathanaiel Byron
Wiek : 27
Wzrost i waga : 192cm / 74kg
Znaki szczególne : Kilka blizn na przedniej stronie korpusu
Aktualny ubiór : Poprzecierane tu i ówdzie spodnie, biała koszulka, ciemna, skórzana kurtka. Buty ponad kostkę wiązane dookoła.
Ekwipunek : paczka tanich papierosów, zapałki i gumki z 'chętnych ud', klucze do mieszkania
Obrażenia : rozcięty wierzch prawej dłoni. Siniak i rozcięcie przy lewej kości policzkowej. Siniaki i otarcia na korpusie.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Paź 08, 2013 5:12 pm

Amnesia melduje, że nie będzie obecna do nie wiadomo kiedy, bo aktualnie wylądowała pod mostem i jedyny internet, do którego ma dostęp to ten w Mac'u. Do kurwy nędzy - wymiękam. Będę jak wrócę.


edit: Jest chujowo, ale stabilnie. Nadal będę jak wrócę. Zajrzę czasem z przybytku uciech cielesnych zwanego fastfoodem przy dworcu. Aktualnie gdzie mieszkać mam, jednak to wejdzie w życie dopiero po weekendzie. Halleluja i do przodu.
[Kocham Cię Shaman Shetani Skoir Arato vel Samsiu samo zóo]


Ostatnio zmieniony przez Amnesia dnia Sro Paź 09, 2013 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Askel
Informator

Askel


Liczba postów : 146
Dołączył : 18/09/2013

FUNKCJA : Moderacyjny królik.
Godność : Claude Artemis Keith Carreac
Wiek : 23
Zawód : Student oraz barman, dorywczo.
Orientacja : Aseksualista.
Partner : Prawa ręka.
Wzrost i waga : 179/62
Aktualny ubiór : No to.
Ekwipunek : Trzy telefony, portfel, nóż motylkowy, klucze.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Paź 08, 2013 6:11 pm

Nick: Askel
Czas nieobecności: Życie wjechało we mnie z prędkością porządnego, japońskiego pociągu i nie mam do niczego głowy. Do końca przyszłego tygodnia biore chorobowe, hawk. (20.10)
Powrót do góry Go down
Margaery
Posterunkowy

Margaery


Liczba postów : 16
Dołączył : 22/09/2013

Godność : Margaery Vivien de La Mettrie.
Wiek : Skończone 28 lat.
Zawód : Porucznik policji.
Orientacja : Heteroseksualna.
Partner : Not really.
Wzrost i waga : 170cm | 60kg
Znaki szczególne : Piegi na bladej twarzy; niewielki tatuaż na wewnętrznej części lewego nadgarstka; parę ukrytych blizn na plecach i brzuchu.
Aktualny ubiór : Classic. Oczy podkreślone tuszem do rzęs oraz grubymi, "kocimi" kreskami.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptySro Paź 23, 2013 9:27 pm

Nick: Marg.
Czas nieobecności: W sumie to już od jakiegoś czasu się nie pojawiam, huh... Ile będzie to trwało, również nie wiem. Studiowanie spadło na mnie jak grom z jasnego nieba i rzadko kiedy mam czas na samo wejście na kompa, nie mówiąc już o jakiejkolwiek aktywności na forach chociażby. Takie życie, co poradzić... Będę wpadać najpewniej w weekendy.
Powrót do góry Go down
Lion
Donosiciel

Lion


Liczba postów : 327
Dołączył : 11/10/2013

FUNKCJA : Mistrz Gry; moderatorka spisu rang.
Godność : Mio Misao Mizuki Ren Shiori Hotaru Sayaka `Lion` Amasakawa, ale większość zna ją jako Ruby Gráinne Elisabeth Terrell-Murillo.
Wiek : Osiemnaście wiosen.
Zawód : W organizacji robi jako durny konfident, natomiast publicznie dorabia sobie jako kelnerka w kawiarence. I podobno chodzi do liceum.
Orientacja : Ponoć aseksualna, ale i tak wszyscy wiemy, że to bi.
Partner : Drozd~. A nie, zaraz... Drozda nie ma! Q_Q
Wzrost i waga : 148cm | 39kg
Znaki szczególne : Heterochromia (aktualnie nosi czerwone soczewki); aktualnie różowe włosy; tatuaże; mnogość kolczyków w uszach; ponadprzeciętny debilizm; alter ego.
Aktualny ubiór : Feliks: Bu~ + włosy splecione w warkocz.
Natsume: To + grube, bladoróżowe rajstopy, taki sam płaszczyk, a zamiast koturnów białe glany 15-stki. Włosy związane w dwa wysokie kucyki.
Ekwipunek : W torbie: portfel (w tym pieniążki i dokumentyyy) i klucze do mieszkania. W kieszeni telefon komórkowy, za cholewą buta granatowy nożyk do tapet, a na rączkach mały skurwiel... yyy, kotek.
Obrażenia : Ledwo widoczne zadrapanie na prawym policzku.
Multikonta : Jester | Yuu | Walker

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyPią Paź 25, 2013 4:11 am

Nick: Mio
Czas nieobecności: Dziecko się napłakało i wreszciez wedle przewodywań Take, może jechać do Rybnika na konwent i zobaczyć Dębskiego. Tak więc 26-27.10 to dni spokojne. Beze mnie! XD
Powrót do góry Go down
The White Dog
Rajdowiec

The White Dog


Liczba postów : 62
Dołączył : 20/09/2013

Godność : Michael Nivan Doherty || Caleb Nicholas Cohen (obecnie używane)
Wiek : 28 lat
Zawód : Pracuje w księgarni jako kasjer
Orientacja : Homoseksualny
Wzrost i waga : 192 cm || 85 kg
Znaki szczególne : Białe włosy, blizna na prawym boku. Kilka blizn na plecach.
Aktualny ubiór : Skórzana kurtka (ramoneska), bordowa koszula z rękawem trzy czwarte (podwinięty do łokcia), skórzane spodnie z przyczepionymi łańcuchami, jakieś buty (w stylu męskich botków czy coś). Sznurowane, ciemnobrązowe, za kostkę. Co do dodatków to jak zawsze sygnet na palcu. I to chyba wszystko.
Ekwipunek : Papierosy+zapalniczka, telefon+słuchawki, portfel, a w nim dokumenty, chusteczki.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Paź 29, 2013 5:23 pm

Nick: The White B... Dog, znaczy się.
Czas nieobecności i powód: Jak widać jestem, ale mnie nie ma. Pewnie na fabule wkrótce zaistnieję (znowu, chyba, że zacznę bawić się w Chlasta, khm), jednakże nawet jeśli to osoba, z którą będę pisała musi się spodziewać, że na tygodniu raczej nie dam rady odpisać. Wyrażę się dość niekulturalnie. Zapierdol. Tak, w szkole mam zapierdol. Dziwne. A i olimpiada się zbliża. Chyba pora spiąć dupę i mieć lepsze oceny. Na tygodniu raczej będę się udzielać na CB (a też nie zawsze), a odpisy będą pojawiały w weekendy. Jeśli chodzi o czas... Bliżej nieokreślony.
Powrót do góry Go down
Tauichi
Obywatel

Tauichi


Liczba postów : 9
Dołączył : 05/10/2013

Godność : Alex Tauichi Wright
Wiek : 21 lat
Zawód : Student Inżynerii Architektonicznej
Orientacja : Aseksualny [Typ B]
Partner : ---
Wzrost i waga : 179 cm || 84 kg
Znaki szczególne : Jasnoniebieskie oczy, ukryte za czerwonymi soczewkami.
Aktualny ubiór : Czarna obróżka, biała koszulka z krótkim rękawem, czarne spodnie dżinsowe, szara rozpięta bluza z kapturem oraz białe spotowe buty.
Ekwipunek : Telefon, klucze do domu, trochę pieniędzy, MP3 i słuchawki, dokumenty.
Multikonta : No zgadnijcie.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyPią Lis 01, 2013 8:52 am

Nick: Tauichi
Czas nieobecności i powód: Z góry chcę przeprosić również za taką dłuższą nieobecność. A teraz dlaczego tu piszę w tym a nie innym temacie. Nie będzie mnie tak z dłuższy okres. Nauczyciele nie oszczędzają nam ocen. Nie wiem jak długo moja nieobecność potrwa. Ale możecie być pewni jednego: że jutro i (chyba) pojutrze się pojawię na forum. A potem znów mogę zniknąć. To tyle odemnie.
Powrót do góry Go down
MrBaalnazzar
Obywatel

MrBaalnazzar


Liczba postów : 50
Dołączył : 27/09/2013

Godność : Baalnazzar Scarlet/ Bal Fox ("Earthqake")/ Tadashi Miracle (zależy, kto pyta)
Wiek : 25 lat, ale po zachowaniu i wyglądzie można go uznać za naciąganą "dwudziestkę".
Zawód : J-popowy piosenkarz
Orientacja : Teoretycznie hetero.
Wzrost i waga : 173cm / 50kg
Znaki szczególne : Rozczochrane blond-włosy, rażąco-zielone oczy.
Aktualny ubiór : Buty sportowe (z niezawiązaną sznurówką na lewym), dżinsy, czarny pasek, wsadzona do spodni czerwona koszula, ciemnozielona bluza z rozsuniętym zamkiem i kapturem naciągniętym na głowę, nie do końca zmyty makijaż.
Ekwipunek : MP3, telefon, klucze do domu, portfel.
Multikonta : Erling

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyCzw Lis 07, 2013 7:25 pm

Nick: MrBaalnazzar
Czas nieobecności: Powiedzmy, że będę starał się wchodzić w miarę często, żeby chociaż PW sprawdzać, gdyby ktoś miał do mnie jakąś sprawę, ale oficjalnie mnie nie ma, a to z powodu nadmiaru pracy, jaka nagle na mnie spadła. Nie wiem, ile to potrwa, ale kiedy będę już w pełni dyspozycyjny, to napiszę na tym poście, że jest już nieaktualny.
Powrót do góry Go down
Cas
Paser

Cas


Liczba postów : 53
Dołączył : 17/09/2013

FUNKCJA : Mistrz Gry.
Godność : Casimir Meier.
Wiek : 25.
Zawód : Paser.
Wzrost i waga : 166 cm, 55 kg.
Znaki szczególne : Niski, chudy jak badyl i jakiś taki wypłowiały; ukruszone zęby: górna dwójka i kawałek jedynki; śmierdzi trochę (najczęściej potem, alkoholem i kiepskim tytoniem).
Aktualny ubiór : Buty na płaskiej podeszwie, znoszone spodnie, gładka koszulka, cienka bluza z kapturem i rozpięta kurtka, wszystko w odcieniach spranej czerni.
Ekwipunek : Telefon, klucze, jakieś drobne, składany nóż.
Multikonta : Mel, Red, Alexis.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptySro Lis 13, 2013 9:06 pm

długa nieobecność to to nie jest, ale zgłoszę, niech tam :^)

Nick: cas, mel, red, alexis "D
Czas nieobecności: ten weekend (16-17 listopada). jadę podbijać wrocław, możliwe, że zajrzę na forum raz czy dwa, ale fabularnie nic nie zdziałam
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon
Przybysz

Rocket Raccoon


Liczba postów : 78
Dołączył : 20/09/2013

Godność : Em... Ten... Jak się nazywam? No... Feliks! Tak, Feliks... Nazwisko? Huh? No... To podchwytliwe pytanie?
Wiek : Wiek? No, wydaje mi się, że mamy XXI wiek... Co nie? A! O to chodzi... No więc... Ten... Koło dwudziestu? Chyba... Nie wiem.
Zawód : Słyszałeś o tym cholernym kieszonkowcu? Ponoć jest ich kilku. Już zajebali mi portfel i łańcuszek dla żony.
Orientacja : Eh? Co? Ja... Co to miłość? - czyli potencjalnie aseksualny, ale cholera go tam wie jak jest naprawdę.
Wzrost i waga : 160/47
Znaki szczególne : Cholernie dziwny, mega trudno jest z nim normalnie porozmawiać lub czegoś się dowiedzieć. Ma heterochromię centralną (brązowo-niebiesko-zielone oczy), bardzo często nosi maskę szopa, która jest super zajebista i wy takiej nie macie!
Aktualny ubiór : Szara koszulka z czarnym napisem "Sludge Factory", czarna bluza, ciemnoszare spodnie, wciśnięte w 25-dziurkowe glany, czarna czapka-skarpeta na głowie.
Ekwipunek : Telefon, portfel, scyzoryk szwajcarski, nóż motylkowy i... krem do rąk.
Obrażenia : Myślenie w toku.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Lis 19, 2013 4:31 pm

Nick: Ja i Hyena.
Czas nieobecności: Od piątku, od 2 w nocy (22 XI) do niedzieli wieczorem (24 XI). Jedziemy do Warszawy, yee~ I pewnie będziemy wpadać, ale tylko z komórki i to jeszcze w dodatku w nocy, więc...
Powrót do góry Go down
Jeff
Agent FBI

Jeff


Liczba postów : 16
Dołączył : 25/09/2013

Godność : Jeff Rodriquez 'Ocelot' Davis
Wiek : 31
Zawód : Agent FBI
Wzrost i waga : 190 cm | 80 kg
Aktualny ubiór : Festyn [bez plecaka]

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Lis 19, 2013 4:35 pm

Lisa nie będzie do dwóch dni i mam powiedzieć, ze jest fajna. Hehe.
Powrót do góry Go down
Dante
Body dealer

Dante


Liczba postów : 121
Dołączył : 07/10/2013

Godność : Dante Dasdtberg von Het Kapelhof.
Wiek : 38 lat.
Zawód : Burdel papa.
Orientacja : Biseksualna.
Wzrost i waga : 193 cm || 99 kg.
Znaki szczególne : Kruczoczarne, dłuższe włosy sięgające prawie połowy pleców.
Aktualny ubiór : Świetnie skrojony garnitur w prążki, koszula oraz krawat, a to wszystko w kolorze czarnym. Lewy nadgarstek opleciony jest srebrną bransoletą markowego zegarka pasującego do całego stroju. Na nogach ma eleganckie, rzecz jasna czarne, buty.
Ekwipunek : Portfel z cielęcej skóry, komórka, kluczyki do samochodu.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyCzw Lis 21, 2013 6:25 pm

Nick: Dante, Noel.
Czas nieobecności: od 22.11 do 25.11
Powrót do góry Go down
Nosti
Przybysz

Nosti


Liczba postów : 10
Dołączył : 10/11/2013

Godność : Nostica "Nocturne, Nos" Amane
Wiek : 17 lat
Zawód : Uczy się i chciałaby by być prawnikiem.
Orientacja : aseksualny
Partner : Regulamin love <3
Wzrost i waga : 178/65
Znaki szczególne : Jeszcze nie wiem ale wszystko wskazuje na to, że będzie trapem. Poza tym ma cztery tatuaże: jeden nad WLM w formie wazki, drugi na nadgarstku przypominający delikatną bransoletkę zaś trzeci znajduje się na karku i przedstawia cytat "Live is illusion, everything is illusion". A czwarty znajduję sie w takim miejscu, że nie wypada o tym mówić publicznie.
Aktualny ubiór : Ubiór
Zazwyczaj chodzi ubrana w luźne ciuchy jakby po chłopaku albo starszym bracie. Luźna szara bluzka do tego proste ciemne spodnie i zwykłe białe adidasy.
Ekwipunek : Komórka, sztylet, naszyjnik, zwykły zegarek na prawej ręce, duże słuchawki do słuchania ulubionej muzyki o każdej porze dnia i nocy i szelmowski uśmiech.
Obrażenia : Brak ;p

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptySob Lis 30, 2013 1:50 pm

Nick: Nosti
Czas nieobecności: Od teraz do nie wiem kiedy.
Powód: Bo są sprawy ważne i ważniejsze, a forum należy obecnie do tych mniej ważnych. Praca się sama nie napisze a termin szybko leci, zaś ja nie mam nawet opracowanego tematu, spisu treści. Co gorsze temat nie jest nawet zatwierdzony więc dopóki nie wyjdę na prostą z tymi sprawami, które stanowią priorytet nie będę wchodziła na forum.
Powrót do góry Go down
MacKenzie
Mechanik

MacKenzie


Liczba postów : 105
Dołączył : 16/09/2013

Godność : Niklaus Schneider
Wiek : 26-28, trudno stwierdzić;
Zawód : mechanik; a to ci niespodzianka, no nie?
Orientacja : straight as duck
Partner : lewarek, kierfa;
Wzrost i waga : 186 cm | 76-9 kg
Znaki szczególne : blizna przecinająca brew; czupryna wpadająca barwą w granat; intensywnie niebieskie tęczówki; aparycją aż nazbyt prezentuje się jak zapyziały bezdomny; generalnie całkiem ruchable, no nie? taki nieco powycierany życiowo, zniechęcony życiem... z trzydniowym zarostem;
Aktualny ubiór : Zadziwiająco czysty i niepognieciony biały podkoszulek, czarna skórzana kurtka, ciemne powycierane jeansy zapięte sporym skórzanym czarnym paskiem, zapinany metalową klamrą, wysokie brązowe oficerki do połowy łydki.
Ekwipunek : obdrapana zapalniczka; pęk kluczy; dokumenty; pieniądze;
Multikonta : Sparky

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyPią Gru 06, 2013 9:22 pm

Nick: Kaczka, Sparky i chińska dziwka. lol.
Czas nieobecności: szczerze mówiąc nie mam pojęcia, może kilka dni, może tydzień. dunno, kocięta. w każdym razie tracę internet na jakiś czas... i odzyskam go jak tata załatwi mi oddzielny modem albo coś. c: nie płaczcie po mnie, bo wrócę (mam nadzieję). ewentualny kontakt przez no, pewnie wiecie, w razie naprawdę ważnych kwestii mogę upoważnić do podania numeru telefonu. |'D

ogłoszenie nie jest pewne, może się coś zmienić, ale w razie takiego przypadku będę skłonna je zdjąć jutro rano. jeśli tak się nie stanie to po prostu oczekujcie mojego powrotu. c: mru. ~

rzekomo nieaktualne. to skomplikowane. cx


Ostatnio zmieniony przez MacKenzie dnia Pon Gru 09, 2013 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Burton
Detektyw

Burton


Liczba postów : 109
Dołączył : 17/09/2013

Godność : John Alexander Burton.
Wiek : 32 lata.
Zawód : Detektyw.
Orientacja : Biseksualny.
Partner : Psychiatra z piekła rodem.
Wzrost i waga : 189 cm/ 84 kg.
Znaki szczególne : Jasne blond włosy przystrzyżone na jeden centymetr po bokach i pofarbowane na brązowo; intensywne brązowe oczy.
Aktualny ubiór : Czarna dobrze dopasowana koszula, której rękawy są zawinięte do połowy; sportowa kamizelka, nie zapięta; jasne spodnie dżinsowe, których nogawki są wsadzone w buty; półbuty męskie za kostkę [model: blue molto] z wykończeniem 'old', nie do końca zasznurowane.
Ekwipunek : Odznaka; służbowy pistolet; klucze; komórka; paczka fajek; zapalniczka.
Obrażenia : Na razie brak.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptySob Gru 07, 2013 9:43 am

Nick: Burton,  Shane
Czas nieobecności: od 07.12 - 10.12
Mój internet ssie. Dla zainteresowanych, będę jedynie na gg.
Powrót do góry Go down
Przychlast
Przybysz

Przychlast


Liczba postów : 134
Dołączył : 14/10/2013

Godność : XXX
Wiek : 29 lat
Zawód : Taxi-man. >D
Orientacja : Wszystko-co-się-rusza / aseksualny hetero
Partner : Ser
Wzrost i waga : 197 cm i 73 kg
Aktualny ubiór : 1; 2; 3; 4, generalna mieszanka elegancji i nonszalancji. I niechlujstwa, trololo, Chlast przecie.
Ekwipunek : Magicznyartefaktzaklinającyludzi

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyNie Gru 22, 2013 1:27 pm

Nick: Chlasto, a któżby inny, przecie jo pisze.
Czas nieobecności: Od jutra (23.12) do ojezu, któregoś tam. W każdym razie jakieś dwa tydzie, do stycznia, czy coś. Wiem, że bedo tensknić, też byde, ale cóż zrobić, zajebiście wykurwista, nienawidząca mnie rodzina wzywa. *cierpi*
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon
Przybysz

Rocket Raccoon


Liczba postów : 78
Dołączył : 20/09/2013

Godność : Em... Ten... Jak się nazywam? No... Feliks! Tak, Feliks... Nazwisko? Huh? No... To podchwytliwe pytanie?
Wiek : Wiek? No, wydaje mi się, że mamy XXI wiek... Co nie? A! O to chodzi... No więc... Ten... Koło dwudziestu? Chyba... Nie wiem.
Zawód : Słyszałeś o tym cholernym kieszonkowcu? Ponoć jest ich kilku. Już zajebali mi portfel i łańcuszek dla żony.
Orientacja : Eh? Co? Ja... Co to miłość? - czyli potencjalnie aseksualny, ale cholera go tam wie jak jest naprawdę.
Wzrost i waga : 160/47
Znaki szczególne : Cholernie dziwny, mega trudno jest z nim normalnie porozmawiać lub czegoś się dowiedzieć. Ma heterochromię centralną (brązowo-niebiesko-zielone oczy), bardzo często nosi maskę szopa, która jest super zajebista i wy takiej nie macie!
Aktualny ubiór : Szara koszulka z czarnym napisem "Sludge Factory", czarna bluza, ciemnoszare spodnie, wciśnięte w 25-dziurkowe glany, czarna czapka-skarpeta na głowie.
Ekwipunek : Telefon, portfel, scyzoryk szwajcarski, nóż motylkowy i... krem do rąk.
Obrażenia : Myślenie w toku.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyNie Gru 22, 2013 2:48 pm

Zabraknie nam Liona do 20 stycznia... Powód? Jakieś tam coś z rodzicami. ,_,
Powrót do góry Go down
Takanori
Przywódca

Takanori


Liczba postów : 1103
Dołączył : 27/08/2013

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyCzw Sty 02, 2014 11:54 am

Urlop na żądanie. ~ W sumie będzie mnie po prostu mniej (już i tak jest). Taki tam spadek chęci, a poza tym jestem trochę zajęty grafiką, toteż pewnie przez kilka dni najlepiej kierować się do pozostałych adminów, którzy w razie czego przekażą mi co i jak. Lub po prostu pytać na PW, neh.
Powrót do góry Go down
Kim Hyun Min
Zaopatrzeniowiec

Kim Hyun Min


Liczba postów : 18
Dołączył : 08/02/2014

Godność : Kim Hyun Min
Wiek : 20 wiosen
Orientacja : Hetero
Partner : Jak na razie brak... i nie śpieszno jej.
Wzrost i waga : 166/58
Aktualny ubiór : zwykłe w świecie dżinsowe rurki, czerwone trampki, czarna bluzka z nadrukowanymi żebrami w kolorze fioletowym, a na to zarzucony długi, czarny sweter.
Ekwipunek : Kabura z pistoletem, ukryta za sweterkiem, klucze do domu, komórka

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyPią Lut 14, 2014 3:25 pm

Mnie nie będzie w weekend, ponieważ mam kurs .x.
Powrót do góry Go down
Demi
Wiceprezydent

Demi


Liczba postów : 96
Dołączył : 19/01/2014

Godność : Demetria Madeleine Ferguson.
Wiek : Trzydzieści dwa latka
Zawód : Wiceprezydent
Orientacja : Biseksualna
Partner : Po co jej kolejny fagas?
Wzrost i waga : 168 cm i 52 kg
Znaki szczególne : Ciemne, farbowane włosy.
Aura wredności, która się wokół niej roztacza.
Aktualny ubiór : Bielizna, pończoszki czy coś w tym stylu, czarne spodnie typu rurki, elegancka pudrowa bluzka z aksamitu, jasna luźna marynarka, czółenka na wysokim obcasie. Na chłodne dni i wieczory płaszcz i apaszka. Sznur białych pereł, o tak +10 do elegancji. O tak :3
Ekwipunek : Torebka, a w niej, telefon, kalendarz, klucze, gaz pieprzowy na nachalnych wielbicieli i babskie pierdoły.
Obrażenia : - Delikatne sine ślady na szyi od podduszania - obecnie zatuszowane korektorami, podkładami i wszystkim czym się da.
- Rany na prawej dłoni spowodowane wbiciem w skórę roztrzaskanych kawałków szkła - zabandażowana dłoń.
Multikonta : Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Lut 18, 2014 7:00 am

Coco R niestety ma popsuty komputer i nie będzie jej przez jakiś czas.
Powrót do góry Go down
Nathan
Sławny muzyk

Nathan


Liczba postów : 29
Dołączył : 30/01/2014

Godność : Nathaniel Evans
Wiek : 23 lata
Zawód : Sławny muzyk. A dokładniej wokalista i gitarzysta.
Orientacja : Heteroseksualny
Wzrost i waga : Wzrost - 192cm, waga - 78 kg.
Multikonta : Brak

Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. EmptyWto Lut 18, 2014 7:08 pm

Wiem, że jeszcze tak na prawdę nie zacząłem grać ale i tak wolę się usprawiedliwić. Otóż w najbliższym czasie mnie nie będzie. Nie wiem jak długo to potrwa. Jestem w klasie maturalnej i nie spodziewałem się aż takiego boomu na naukę wraz z rozpoczęciem semestru. A tu klasówka za klasówką, projekty, referaty, a w dodatku trzeba by się zacząć uczyć do matury i napisać prezentację maturalną. Myślę, że to może być tylko taki wybuch na początku a potem może nauczyciele dadzą nam spokój więc wrócę i będę mógł zacząć fabułę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności. Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na wstęp
 :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia użytkowników
-
Skocz do: