IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Nieobecności.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Takanori
Przywódca

Liczba postów : 1103

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

PisanieTemat: Nieobecności.   Sro Wrz 04, 2013 11:00 am

Nieobecności

I wszystko jasne. O wiele lepiej zgłosić długotrwałą nieobecność na forum. Zawsze to jakaś asekuracja przed utratą rangi, funkcji czy czegokolwiek innego. A i czasem warto wiedzieć, jak długo was nie będzie.
Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Czas nieobecności:[/b]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gabriel
Freelancer

Liczba postów : 12

Godność : Gabriel Hawk
Zawód : Prowadzi wypożyczalnię filmów.
Orientacja : Hetero.
Partner : ---
Wzrost i waga : 189cm, 73kg

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Sro Wrz 25, 2013 11:04 pm

Nick: Gabriel
Czas nieobecności: Nie będzie mnie do 29.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Czw Wrz 26, 2013 5:37 am

Nick: Mio
Czas nieobecności: W sumie, nie wiem dokładnie. Jak mi przejdzie pitolenie od rzeczy i rzucanie się na wszystko? Odpisywać będę, no ba. Ale trochę, em, zmniejszę aktywność.
Powrót do góry Go down
Cas
Paser

Liczba postów : 53

FUNKCJA : Mistrz Gry.
Godność : Casimir Meier.
Zawód : Paser.
Wzrost i waga : 166 cm, 55 kg.
Znaki szczególne : Niski, chudy jak badyl i jakiś taki wypłowiały; ukruszone zęby: górna dwójka i kawałek jedynki; śmierdzi trochę (najczęściej potem, alkoholem i kiepskim tytoniem).
Aktualny ubiór : Buty na płaskiej podeszwie, znoszone spodnie, gładka koszulka, cienka bluza z kapturem i rozpięta kurtka, wszystko w odcieniach spranej czerni.
Ekwipunek : Telefon, klucze, jakieś drobne, składany nóż.
Multikonta : Mel, Red, Alexis.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Czw Wrz 26, 2013 7:03 pm

Nick: Cas
Czas nieobecności: od poniedziałku do środy mnie nie ma :")
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Insomnia
Kundel

Liczba postów : 15

Godność : Madelaine Kavanagh
Zawód : Studentka
Orientacja : Biseksualna
Partner : iPhone
Wzrost i waga : 165cm
Znaki szczególne : Długie blond włosy, jasno szare oczy, blizna cięta na obojczyku.
Aktualny ubiór : Oprócz czarnej, sportowej bielizny, ma na sobie ten komplet.
Ekwipunek : Biały i czarny iPhone 5s; laptop; gumy orbit
Obrażenia : Zdrowa rybka.
Multikonta : Anastasia

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Pon Wrz 30, 2013 9:31 pm

Nick: Insomnia i Anastasia
Czas: Do piątku
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amnesia
Szpieg

Liczba postów : 56

Godność : Christian Nathanaiel Byron
Wzrost i waga : 192cm / 74kg
Znaki szczególne : Kilka blizn na przedniej stronie korpusu
Aktualny ubiór : Poprzecierane tu i ówdzie spodnie, biała koszulka, ciemna, skórzana kurtka. Buty ponad kostkę wiązane dookoła.
Ekwipunek : paczka tanich papierosów, zapałki i gumki z 'chętnych ud', klucze do mieszkania
Obrażenia : rozcięty wierzch prawej dłoni. Siniak i rozcięcie przy lewej kości policzkowej. Siniaki i otarcia na korpusie.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Paź 08, 2013 5:12 pm

Amnesia melduje, że nie będzie obecna do nie wiadomo kiedy, bo aktualnie wylądowała pod mostem i jedyny internet, do którego ma dostęp to ten w Mac'u. Do kurwy nędzy - wymiękam. Będę jak wrócę.

edit: Jest chujowo, ale stabilnie. Nadal będę jak wrócę. Zajrzę czasem z przybytku uciech cielesnych zwanego fastfoodem przy dworcu. Aktualnie gdzie mieszkać mam, jednak to wejdzie w życie dopiero po weekendzie. Halleluja i do przodu.
[Kocham Cię Shaman Shetani Skoir Arato vel Samsiu samo zóo]

Ostatnio zmieniony przez Amnesia dnia Sro Paź 09, 2013 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Askel
Informator

Liczba postów : 146

FUNKCJA : Moderacyjny królik.
Godność : Claude Artemis Keith Carreac
Zawód : Student oraz barman, dorywczo.
Orientacja : Aseksualista.
Partner : Prawa ręka.
Wzrost i waga : 179/62
Aktualny ubiór : No to.
Ekwipunek : Trzy telefony, portfel, nóż motylkowy, klucze.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Paź 08, 2013 6:11 pm

Nick: Askel
Czas nieobecności: Życie wjechało we mnie z prędkością porządnego, japońskiego pociągu i nie mam do niczego głowy. Do końca przyszłego tygodnia biore chorobowe, hawk. (20.10)

Hi

What if I can't forget you?
I'll burn your name into my throat.
I'll be the fire that will catch you.
What's so good about picking up the pieces?
None of the colors ever light up anymore in this home.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Margaery
Posterunkowy

Liczba postów : 16

Godność : Margaery Vivien de La Mettrie.
Zawód : Porucznik policji.
Orientacja : Heteroseksualna.
Partner : Not really.
Wzrost i waga : 170cm | 60kg
Znaki szczególne : Piegi na bladej twarzy; niewielki tatuaż na wewnętrznej części lewego nadgarstka; parę ukrytych blizn na plecach i brzuchu.
Aktualny ubiór : Classic. Oczy podkreślone tuszem do rzęs oraz grubymi, "kocimi" kreskami.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Sro Paź 23, 2013 9:27 pm

Nick: Marg.
Czas nieobecności: W sumie to już od jakiegoś czasu się nie pojawiam, huh... Ile będzie to trwało, również nie wiem. Studiowanie spadło na mnie jak grom z jasnego nieba i rzadko kiedy mam czas na samo wejście na kompa, nie mówiąc już o jakiejkolwiek aktywności na forach chociażby. Takie życie, co poradzić... Będę wpadać najpewniej w weekendy.

X X X
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lion
Donosiciel

Liczba postów : 327

FUNKCJA : Mistrz Gry; moderatorka spisu rang.
Godność : Mio Misao Mizuki Ren Shiori Hotaru Sayaka `Lion` Amasakawa, ale większość zna ją jako Ruby Gráinne Elisabeth Terrell-Murillo.
Zawód : W organizacji robi jako durny konfident, natomiast publicznie dorabia sobie jako kelnerka w kawiarence. I podobno chodzi do liceum.
Orientacja : Ponoć aseksualna, ale i tak wszyscy wiemy, że to bi.
Partner : Drozd~. A nie, zaraz... Drozda nie ma! Q_Q
Wzrost i waga : 148cm | 39kg
Znaki szczególne : Heterochromia (aktualnie nosi czerwone soczewki); aktualnie różowe włosy; tatuaże; mnogość kolczyków w uszach; ponadprzeciętny debilizm; alter ego.
Aktualny ubiór : Feliks: Bu~ + włosy splecione w warkocz.
Natsume: To + grube, bladoróżowe rajstopy, taki sam płaszczyk, a zamiast koturnów białe glany 15-stki. Włosy związane w dwa wysokie kucyki.
Ekwipunek : W torbie: portfel (w tym pieniążki i dokumentyyy) i klucze do mieszkania. W kieszeni telefon komórkowy, za cholewą buta granatowy nożyk do tapet, a na rączkach mały skurwiel... yyy, kotek.
Obrażenia : Ledwo widoczne zadrapanie na prawym policzku.
Multikonta : Jester | Yuu | Walker

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Pią Paź 25, 2013 4:11 am

Nick: Mio
Czas nieobecności: Dziecko się napłakało i wreszciez wedle przewodywań Take, może jechać do Rybnika na konwent i zobaczyć Dębskiego. Tak więc 26-27.10 to dni spokojne. Beze mnie! XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The White Dog
Rajdowiec

Liczba postów : 62

Godność : Michael Nivan Doherty || Caleb Nicholas Cohen (obecnie używane)
Zawód : Pracuje w księgarni jako kasjer
Orientacja : Homoseksualny
Wzrost i waga : 192 cm || 85 kg
Znaki szczególne : Białe włosy, blizna na prawym boku. Kilka blizn na plecach.
Aktualny ubiór : Skórzana kurtka (ramoneska), bordowa koszula z rękawem trzy czwarte (podwinięty do łokcia), skórzane spodnie z przyczepionymi łańcuchami, jakieś buty (w stylu męskich botków czy coś). Sznurowane, ciemnobrązowe, za kostkę. Co do dodatków to jak zawsze sygnet na palcu. I to chyba wszystko.
Ekwipunek : Papierosy+zapalniczka, telefon+słuchawki, portfel, a w nim dokumenty, chusteczki.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Paź 29, 2013 5:23 pm

Nick: The White B... Dog, znaczy się.
Czas nieobecności i powód: Jak widać jestem, ale mnie nie ma. Pewnie na fabule wkrótce zaistnieję (znowu, chyba, że zacznę bawić się w Chlasta, khm), jednakże nawet jeśli to osoba, z którą będę pisała musi się spodziewać, że na tygodniu raczej nie dam rady odpisać. Wyrażę się dość niekulturalnie. Zapierdol. Tak, w szkole mam zapierdol. Dziwne. A i olimpiada się zbliża. Chyba pora spiąć dupę i mieć lepsze oceny. Na tygodniu raczej będę się udzielać na CB (a też nie zawsze), a odpisy będą pojawiały w weekendy. Jeśli chodzi o czas... Bliżej nieokreślony.

Tauichi
Obywatel

Liczba postów : 9

Godność : Alex Tauichi Wright
Zawód : Student Inżynerii Architektonicznej
Orientacja : Aseksualny [Typ B]
Partner : ---
Wzrost i waga : 179 cm || 84 kg
Znaki szczególne : Jasnoniebieskie oczy, ukryte za czerwonymi soczewkami.
Aktualny ubiór : Czarna obróżka, biała koszulka z krótkim rękawem, czarne spodnie dżinsowe, szara rozpięta bluza z kapturem oraz białe spotowe buty.
Ekwipunek : Telefon, klucze do domu, trochę pieniędzy, MP3 i słuchawki, dokumenty.
Multikonta : No zgadnijcie.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Pią Lis 01, 2013 8:52 am

Nick: Tauichi
Czas nieobecności i powód: Z góry chcę przeprosić również za taką dłuższą nieobecność. A teraz dlaczego tu piszę w tym a nie innym temacie. Nie będzie mnie tak z dłuższy okres. Nauczyciele nie oszczędzają nam ocen. Nie wiem jak długo moja nieobecność potrwa. Ale możecie być pewni jednego: że jutro i (chyba) pojutrze się pojawię na forum. A potem znów mogę zniknąć. To tyle odemnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MrBaalnazzar
Obywatel

Liczba postów : 50

Godność : Baalnazzar Scarlet/ Bal Fox ("Earthqake")/ Tadashi Miracle (zależy, kto pyta)
Wiek : 25 lat, ale po zachowaniu i wyglądzie można go uznać za naciąganą "dwudziestkę".
Zawód : J-popowy piosenkarz
Orientacja : Teoretycznie hetero.
Wzrost i waga : 173cm / 50kg
Znaki szczególne : Rozczochrane blond-włosy, rażąco-zielone oczy.
Aktualny ubiór : Buty sportowe (z niezawiązaną sznurówką na lewym), dżinsy, czarny pasek, wsadzona do spodni czerwona koszula, ciemnozielona bluza z rozsuniętym zamkiem i kapturem naciągniętym na głowę, nie do końca zmyty makijaż.
Ekwipunek : MP3, telefon, klucze do domu, portfel.
Multikonta : Erling

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Czw Lis 07, 2013 7:25 pm

Nick: MrBaalnazzar
Czas nieobecności: Powiedzmy, że będę starał się wchodzić w miarę często, żeby chociaż PW sprawdzać, gdyby ktoś miał do mnie jakąś sprawę, ale oficjalnie mnie nie ma, a to z powodu nadmiaru pracy, jaka nagle na mnie spadła. Nie wiem, ile to potrwa, ale kiedy będę już w pełni dyspozycyjny, to napiszę na tym poście, że jest już nieaktualny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cas
Paser

Liczba postów : 53

FUNKCJA : Mistrz Gry.
Godność : Casimir Meier.
Zawód : Paser.
Wzrost i waga : 166 cm, 55 kg.
Znaki szczególne : Niski, chudy jak badyl i jakiś taki wypłowiały; ukruszone zęby: górna dwójka i kawałek jedynki; śmierdzi trochę (najczęściej potem, alkoholem i kiepskim tytoniem).
Aktualny ubiór : Buty na płaskiej podeszwie, znoszone spodnie, gładka koszulka, cienka bluza z kapturem i rozpięta kurtka, wszystko w odcieniach spranej czerni.
Ekwipunek : Telefon, klucze, jakieś drobne, składany nóż.
Multikonta : Mel, Red, Alexis.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Sro Lis 13, 2013 9:06 pm

długa nieobecność to to nie jest, ale zgłoszę, niech tam :^)

Nick: cas, mel, red, alexis "D
Czas nieobecności: ten weekend (16-17 listopada). jadę podbijać wrocław, możliwe, że zajrzę na forum raz czy dwa, ale fabularnie nic nie zdziałam

Zobacz profil autora
Rocket Raccoon
Przybysz

Liczba postów : 78

Godność : Em... Ten... Jak się nazywam? No... Feliks! Tak, Feliks... Nazwisko? Huh? No... To podchwytliwe pytanie?
Wiek : Wiek? No, wydaje mi się, że mamy XXI wiek... Co nie? A! O to chodzi... No więc... Ten... Koło dwudziestu? Chyba... Nie wiem.
Zawód : Słyszałeś o tym cholernym kieszonkowcu? Ponoć jest ich kilku. Już zajebali mi portfel i łańcuszek dla żony.
Orientacja : Eh? Co? Ja... Co to miłość? - czyli potencjalnie aseksualny, ale cholera go tam wie jak jest naprawdę.
Wzrost i waga : 160/47
Znaki szczególne : Cholernie dziwny, mega trudno jest z nim normalnie porozmawiać lub czegoś się dowiedzieć. Ma heterochromię centralną (brązowo-niebiesko-zielone oczy), bardzo często nosi maskę szopa, która jest super zajebista i wy takiej nie macie!
Aktualny ubiór : Szara koszulka z czarnym napisem "Sludge Factory", czarna bluza, ciemnoszare spodnie, wciśnięte w 25-dziurkowe glany, czarna czapka-skarpeta na głowie.
Ekwipunek : Telefon, portfel, scyzoryk szwajcarski, nóż motylkowy i... krem do rąk.
Obrażenia : Myślenie w toku.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Lis 19, 2013 4:31 pm

Nick: Ja i Hyena.
Czas nieobecności: Od piątku, od 2 w nocy (22 XI) do niedzieli wieczorem (24 XI). Jedziemy do Warszawy, yee~ I pewnie będziemy wpadać, ale tylko z komórki i to jeszcze w dodatku w nocy, więc...

Agent FBI

Liczba postów : 16

Godność : Jeff Rodriquez 'Ocelot' Davis
Zawód : Agent FBI
Wzrost i waga : 190 cm | 80 kg
Aktualny ubiór : Festyn [bez plecaka]

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Lis 19, 2013 4:35 pm

Lisa nie będzie do dwóch dni i mam powiedzieć, ze jest fajna. Hehe.

Body dealer

Liczba postów : 121

Godność : Dante Dasdtberg von Het Kapelhof.
Zawód : Burdel papa.
Orientacja : Biseksualna.
Wzrost i waga : 193 cm || 99 kg.
Znaki szczególne : Kruczoczarne, dłuższe włosy sięgające prawie połowy pleców.
Aktualny ubiór : Świetnie skrojony garnitur w prążki, koszula oraz krawat, a to wszystko w kolorze czarnym. Lewy nadgarstek opleciony jest srebrną bransoletą markowego zegarka pasującego do całego stroju. Na nogach ma eleganckie, rzecz jasna czarne, buty.
Ekwipunek : Portfel z cielęcej skóry, komórka, kluczyki do samochodu.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Czw Lis 21, 2013 6:25 pm

Nick: Dante, Noel.
Czas nieobecności: od 22.11 do 25.11

Zobacz profil autora
Nosti
Przybysz

Liczba postów : 10

Godność : Nostica "Nocturne, Nos" Amane
Zawód : Uczy się i chciałaby by być prawnikiem.
Orientacja : aseksualny
Partner : Regulamin love <3
Wzrost i waga : 178/65
Znaki szczególne : Jeszcze nie wiem ale wszystko wskazuje na to, że będzie trapem. Poza tym ma cztery tatuaże: jeden nad WLM w formie wazki, drugi na nadgarstku przypominający delikatną bransoletkę zaś trzeci znajduje się na karku i przedstawia cytat "Live is illusion, everything is illusion". A czwarty znajduję sie w takim miejscu, że nie wypada o tym mówić publicznie.
Aktualny ubiór : Ubiór
Zazwyczaj chodzi ubrana w luźne ciuchy jakby po chłopaku albo starszym bracie. Luźna szara bluzka do tego proste ciemne spodnie i zwykłe białe adidasy.
Ekwipunek : Komórka, sztylet, naszyjnik, zwykły zegarek na prawej ręce, duże słuchawki do słuchania ulubionej muzyki o każdej porze dnia i nocy i szelmowski uśmiech.
Obrażenia : Brak ;p

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Sob Lis 30, 2013 1:50 pm

Nick: Nosti
Czas nieobecności: Od teraz do nie wiem kiedy.
Powód: Bo są sprawy ważne i ważniejsze, a forum należy obecnie do tych mniej ważnych. Praca się sama nie napisze a termin szybko leci, zaś ja nie mam nawet opracowanego tematu, spisu treści. Co gorsze temat nie jest nawet zatwierdzony więc dopóki nie wyjdę na prostą z tymi sprawami, które stanowią priorytet nie będę wchodziła na forum.

Przez­nacze­nie by­wało za­baw­ne, nie można było mu ufać. Kiedy człowiek [...] myślał już, że je do­padł, oka­zywało się czymś in­nym: zbiegiem oko­liczności al­bo wy­rokiem opat­rzności. [...] Można było za­ryg­lo­wać przed nim drzwi, a ono stało za ple­cami. Kiedy już było przy­bite, od­chodziło z młotkiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MacKenzie
Mechanik

Liczba postów : 105

Godność : Niklaus Schneider
Zawód : mechanik; a to ci niespodzianka, no nie?
Orientacja : straight as duck
Partner : lewarek, kierfa;
Wzrost i waga : 186 cm | 76-9 kg
Znaki szczególne : blizna przecinająca brew; czupryna wpadająca barwą w granat; intensywnie niebieskie tęczówki; aparycją aż nazbyt prezentuje się jak zapyziały bezdomny; generalnie całkiem ruchable, no nie? taki nieco powycierany życiowo, zniechęcony życiem... z trzydniowym zarostem;
Aktualny ubiór : Zadziwiająco czysty i niepognieciony biały podkoszulek, czarna skórzana kurtka, ciemne powycierane jeansy zapięte sporym skórzanym czarnym paskiem, zapinany metalową klamrą, wysokie brązowe oficerki do połowy łydki.
Ekwipunek : obdrapana zapalniczka; pęk kluczy; dokumenty; pieniądze;
Multikonta : Sparky

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Pią Gru 06, 2013 9:22 pm

Nick: Kaczka, Sparky i chińska dziwka. lol.
Czas nieobecności: szczerze mówiąc nie mam pojęcia, może kilka dni, może tydzień. dunno, kocięta. w każdym razie tracę internet na jakiś czas... i odzyskam go jak tata załatwi mi oddzielny modem albo coś. c: nie płaczcie po mnie, bo wrócę (mam nadzieję). ewentualny kontakt przez no, pewnie wiecie, w razie naprawdę ważnych kwestii mogę upoważnić do podania numeru telefonu. |'D

ogłoszenie nie jest pewne, może się coś zmienić, ale w razie takiego przypadku będę skłonna je zdjąć jutro rano. jeśli tak się nie stanie to po prostu oczekujcie mojego powrotu. c: mru. ~

rzekomo nieaktualne. to skomplikowane. cx

Ostatnio zmieniony przez MacKenzie dnia Pon Gru 09, 2013 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burton
Detektyw

Liczba postów : 109

Godność : John Alexander Burton.
Zawód : Detektyw.
Orientacja : Biseksualny.
Partner : Psychiatra z piekła rodem.
Wzrost i waga : 189 cm/ 84 kg.
Znaki szczególne : Jasne blond włosy przystrzyżone na jeden centymetr po bokach i pofarbowane na brązowo; intensywne brązowe oczy.
Aktualny ubiór : Czarna dobrze dopasowana koszula, której rękawy są zawinięte do połowy; sportowa kamizelka, nie zapięta; jasne spodnie dżinsowe, których nogawki są wsadzone w buty; półbuty męskie za kostkę [model: blue molto] z wykończeniem 'old', nie do końca zasznurowane.
Ekwipunek : Odznaka; służbowy pistolet; klucze; komórka; paczka fajek; zapalniczka.
Obrażenia : Na razie brak.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Sob Gru 07, 2013 9:43 am

Nick: Burton,  Shane
Czas nieobecności: od 07.12 - 10.12
Mój internet ssie. Dla zainteresowanych, będę jedynie na gg.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przychlast
Przybysz

Liczba postów : 134

Godność : XXX
Zawód : Taxi-man. >D
Orientacja : Wszystko-co-się-rusza / aseksualny hetero
Partner : Ser
Wzrost i waga : 197 cm i 73 kg
Aktualny ubiór : 1; 2; 3; 4, generalna mieszanka elegancji i nonszalancji. I niechlujstwa, trololo, Chlast przecie.
Ekwipunek : Magicznyartefaktzaklinającyludzi

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nie Gru 22, 2013 1:27 pm

Nick: Chlasto, a któżby inny, przecie jo pisze.
Czas nieobecności: Od jutra (23.12) do ojezu, któregoś tam. W każdym razie jakieś dwa tydzie, do stycznia, czy coś. Wiem, że bedo tensknić, też byde, ale cóż zrobić, zajebiście wykurwista, nienawidząca mnie rodzina wzywa. *cierpi*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rocket Raccoon
Przybysz

Liczba postów : 78

Godność : Em... Ten... Jak się nazywam? No... Feliks! Tak, Feliks... Nazwisko? Huh? No... To podchwytliwe pytanie?
Wiek : Wiek? No, wydaje mi się, że mamy XXI wiek... Co nie? A! O to chodzi... No więc... Ten... Koło dwudziestu? Chyba... Nie wiem.
Zawód : Słyszałeś o tym cholernym kieszonkowcu? Ponoć jest ich kilku. Już zajebali mi portfel i łańcuszek dla żony.
Orientacja : Eh? Co? Ja... Co to miłość? - czyli potencjalnie aseksualny, ale cholera go tam wie jak jest naprawdę.
Wzrost i waga : 160/47
Znaki szczególne : Cholernie dziwny, mega trudno jest z nim normalnie porozmawiać lub czegoś się dowiedzieć. Ma heterochromię centralną (brązowo-niebiesko-zielone oczy), bardzo często nosi maskę szopa, która jest super zajebista i wy takiej nie macie!
Aktualny ubiór : Szara koszulka z czarnym napisem "Sludge Factory", czarna bluza, ciemnoszare spodnie, wciśnięte w 25-dziurkowe glany, czarna czapka-skarpeta na głowie.
Ekwipunek : Telefon, portfel, scyzoryk szwajcarski, nóż motylkowy i... krem do rąk.
Obrażenia : Myślenie w toku.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nie Gru 22, 2013 2:48 pm

Zabraknie nam Liona do 20 stycznia... Powód? Jakieś tam coś z rodzicami. ,_,

Przywódca

Liczba postów : 1103

FUNKCJA : Administracyjny Skurwiel.
Godność : Z urodzenia Takanori Nishimura, jednak wszystkie dokumenty wskazują na to, że nazywa się Ryan Cowell.
Wiek : Liczy sobie dwadzieścia lat, choć zapewne niejeden ująłby mu z dwie wiosny.
Zawód : Przede wszystkim despota z licencją na skurwysyństwo. Poza tym włamywacz, złodziej, zabójca, kłamca, a od biedy porobi za młodego barmana i muzyka w klubie.
Orientacja : Skłonność do aseksualizmu ze słabością do niższych od siebie chłopców.
Wzrost i waga : 174 cm | 59 kilogramów.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Srebrne tęczówki oczu. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden.
Aktualny ubiór : Z Gilbertem: Zwykły, biały i nieco przyszeroki podkoszulek; luźna, cienka, jasnoszara, rozpięta bluza z kapturem i z podciągniętymi pod łokcie rękawami; czarna, skórzana kurtka; szare, poprzecierane jeansy, podtrzymywane na biodrach czarnym, ćwiekowanym paskiem; na nogach czarne trampki; na lewym nadgarstku przewiązana biała bandana z czarnymi wzorkami; na szyi zawieszone srebrne nieśmiertelniki.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, nóż sprężynowy, portfel i telefon komórkowy.
Obrażenia : Rozcięty lewy policzek.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Czw Sty 02, 2014 11:54 am

Urlop na żądanie. ~ W sumie będzie mnie po prostu mniej (już i tak jest). Taki tam spadek chęci, a poza tym jestem trochę zajęty grafiką, toteż pewnie przez kilka dni najlepiej kierować się do pozostałych adminów, którzy w razie czego przekażą mi co i jak. Lub po prostu pytać na PW, neh.

...
God, I hate people who keep going over pointless shit.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kim Hyun Min
Zaopatrzeniowiec

Liczba postów : 18

Godność : Kim Hyun Min
Orientacja : Hetero
Partner : Jak na razie brak... i nie śpieszno jej.
Wzrost i waga : 166/58
Aktualny ubiór : zwykłe w świecie dżinsowe rurki, czerwone trampki, czarna bluzka z nadrukowanymi żebrami w kolorze fioletowym, a na to zarzucony długi, czarny sweter.
Ekwipunek : Kabura z pistoletem, ukryta za sweterkiem, klucze do domu, komórka

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Pią Lut 14, 2014 3:25 pm

Mnie nie będzie w weekend, ponieważ mam kurs .x.

Wiceprezydent

Liczba postów : 96

Godność : Demetria Madeleine Ferguson.
Zawód : Wiceprezydent
Orientacja : Biseksualna
Partner : Po co jej kolejny fagas?
Wzrost i waga : 168 cm i 52 kg
Znaki szczególne : Ciemne, farbowane włosy.
Aura wredności, która się wokół niej roztacza.
Aktualny ubiór : Bielizna, pończoszki czy coś w tym stylu, czarne spodnie typu rurki, elegancka pudrowa bluzka z aksamitu, jasna luźna marynarka, czółenka na wysokim obcasie. Na chłodne dni i wieczory płaszcz i apaszka. Sznur białych pereł, o tak +10 do elegancji. O tak :3
Ekwipunek : Torebka, a w niej, telefon, kalendarz, klucze, gaz pieprzowy na nachalnych wielbicieli i babskie pierdoły.
Obrażenia : - Delikatne sine ślady na szyi od podduszania - obecnie zatuszowane korektorami, podkładami i wszystkim czym się da.
- Rany na prawej dłoni spowodowane wbiciem w skórę roztrzaskanych kawałków szkła - zabandażowana dłoń.
Multikonta : Nic mi na ten temat nie wiadomo.

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Lut 18, 2014 7:00 am

Coco R niestety ma popsuty komputer i nie będzie jej przez jakiś czas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan
Sławny muzyk

Liczba postów : 29

Godność : Nathaniel Evans
Zawód : Sławny muzyk. A dokładniej wokalista i gitarzysta.
Orientacja : Heteroseksualny
Wzrost i waga : Wzrost - 192cm, waga - 78 kg.
Multikonta : Brak

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Wto Lut 18, 2014 7:08 pm

Wiem, że jeszcze tak na prawdę nie zacząłem grać ale i tak wolę się usprawiedliwić. Otóż w najbliższym czasie mnie nie będzie. Nie wiem jak długo to potrwa. Jestem w klasie maturalnej i nie spodziewałem się aż takiego boomu na naukę wraz z rozpoczęciem semestru. A tu klasówka za klasówką, projekty, referaty, a w dodatku trzeba by się zacząć uczyć do matury i napisać prezentację maturalną. Myślę, że to może być tylko taki wybuch na początku a potem może nauczyciele dadzą nam spokój więc wrócę i będę mógł zacząć fabułę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nieobecności.   

Powrót do góry Go down

Nieobecności.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» NIEOBECNOŚCI