Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności.

Go down 
+17
Burton
MacKenzie
Nosti
Dante
Jeff
Rocket Raccoon
MrBaalnazzar
Tauichi
The White Dog
Lion
Margaery
Askel
Amnesia
Insomnia
Cas
Gabriel
Takanori
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Demi
Wiceprezydent

Demi


Liczba postów : 96
Dołączył : 19/01/2014

Godność : Demetria Madeleine Ferguson.
Wiek : Trzydzieści dwa latka
Zawód : Wiceprezydent
Orientacja : Biseksualna
Partner : Po co jej kolejny fagas?
Wzrost i waga : 168 cm i 52 kg
Znaki szczególne : Ciemne, farbowane włosy.
Aura wredności, która się wokół niej roztacza.
Aktualny ubiór : Bielizna, pończoszki czy coś w tym stylu, czarne spodnie typu rurki, elegancka pudrowa bluzka z aksamitu, jasna luźna marynarka, czółenka na wysokim obcasie. Na chłodne dni i wieczory płaszcz i apaszka. Sznur białych pereł, o tak +10 do elegancji. O tak :3
Ekwipunek : Torebka, a w niej, telefon, kalendarz, klucze, gaz pieprzowy na nachalnych wielbicieli i babskie pierdoły.
Obrażenia : - Delikatne sine ślady na szyi od podduszania - obecnie zatuszowane korektorami, podkładami i wszystkim czym się da.
- Rany na prawej dłoni spowodowane wbiciem w skórę roztrzaskanych kawałków szkła - zabandażowana dłoń.
Multikonta : Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności.   Nieobecności. - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 1:46 pm

Witam,
Niestety, laptop odmówił mi posłuszeństwa i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie, więc niestety będę wpadać tu rzadko, kiedy mogę korzystam z lapciaka faceta, ale to i tak zbyt mało. Ale, ale... spokojnie, wrócę jak tylko problem zostanie zażegnany. C :
Powrót do góry Go down
 
Nieobecności.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na wstęp
 :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia użytkowników
-
Skocz do: